Tekil Mesaj gösterimi
Eski 24.09.13, 01:04   #61
ala'turka
Yasaklı Üye

ala'turka - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 15
Ettiği Teşekkür: 2110
Aldığı Teşekkür: 3866
Rep Derecesi : ala'turka muhteşem bir gelişmedeala'turka muhteşem bir gelişmedeala'turka muhteşem bir gelişmedeala'turka muhteşem bir gelişmedeala'turka muhteşem bir gelişmedeala'turka muhteşem bir gelişmedeala'turka muhteşem bir gelişmedeala'turka muhteşem bir gelişmedeala'turka muhteşem bir gelişmedeala'turka muhteşem bir gelişmedeala'turka muhteşem bir gelişmede
Ruh Halim: none
Standart Cevap: Dindar Nesil İçin Dindar Öğretmen Atadılar!

Az uyanık değilmişin Aristo
Akp seçmenine veryansın yapıp, zoru görünce, aaa ben ironi yapmıştım falan diyerek top çevirmek sana yakışmadı Aristo, söyledikleriyin arkasında dur,

Cliff e teşekkür etmemi neden yadırgadın, evet kendisi bir sosyalis ve anarşist olabilir, bende biliyorum,
ama şunu bilki Cliff i senden daha iyi tanıyorum, sadece bu forumda değil, tanışıklığımız daha öncelerine dayanır,

O senin gibi esip gürlemez, söylediklerinin mutlaka bir mantığı vardır,

Görüşlerimiz uyuşmasa bile akıl mantık dahilinde kendisiyle aramızda bir sıkıntı olmadı,
Çünkü o mümkün olduğu kadar her düşünceye saygı duyar, bildiğim kadrıyla

Uzun lafın kısası insanın inandığı bir ideolojisi olur, ona inanır, ben demokrasiye inanıyorum,
Sana soruyorum, sol değerlerde, sosyalizm de 24 saat insanları aşağılamak, akplileri aşağılamak varmı
Hani derlerya bunlar insanı dinden soğutur, sende insanı soldan soğutuyorsun, haberin yok
ala'turka isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
ala'turka'in Mesajına Teşekkür Etti