Tekil Mesaj gösterimi
Eski 24.09.13, 02:37   #63
Insanlikarayan
. . . . Gurbet Ellerde . . . .

Insanlikarayan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 292
Ettiği Teşekkür: 131091
Aldığı Teşekkür: 42531
Rep Derecesi : Insanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: none
Insanlikarayan - MSN üzeri Mesaj gönder
Standart Cevap: Dindar Nesil İçin Dindar Öğretmen Atadılar!

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi ala'turka Mesajı göster
Az uyanık değilmişin Aristo
Akp seçmenine veryansın yapıp, zoru görünce, aaa ben ironi yapmıştım falan diyerek top çevirmek sana yakışmadı Aristo, söyledikleriyin arkasında dur,

Cliff e teşekkür etmemi neden yadırgadın, evet kendisi bir sosyalis ve anarşist olabilir, bende biliyorum,
ama şunu bilki Cliff i senden daha iyi tanıyorum, sadece bu forumda değil, tanışıklığımız daha öncelerine dayanır,

O senin gibi esip gürlemez, söylediklerinin mutlaka bir mantığı vardır,

Görüşlerimiz uyuşmasa bile akıl mantık dahilinde kendisiyle aramızda bir sıkıntı olmadı,
Çünkü o mümkün olduğu kadar her düşünceye saygı duyar, bildiğim kadrıyla

Uzun lafın kısası insanın inandığı bir ideolojisi olur, ona inanır, ben demokrasiye inanıyorum,
Sana soruyorum, sol değerlerde, sosyalizm de 24 saat insanları aşağılamak, akplileri aşağılamak varmı
Hani derlerya bunlar insanı dinden soğutur, sende insanı soldan soğutuyorsun, haberin yok
Interesan bir hamle, demekki daha evvel tanidigin birilerinin arkasinda siper alipta, bir birilerinle tartisabilecegini göze aliptada hareket ediyorsun?.

Bakalim daha neler görecegiz?.

Alıntı:
Hani derlerya bunlar insanı dinden soğutur, sende insanı soldan soğutuyorsun, haberin yok
Burada Dinle Politikayi bir birine karistirman, hic olmamis!.
Tabiki dersen benim din anlayisi öyle, Politikayla bir tutarim diye. buna bir sey diyemem.

Zaten basindan beri, Elhamdrüllah Müslümanim, ama onlar benden degil demistim, bunu halen savunuyorum, cünkü benim Dinimde Cocuk Tecavüzlügü gecmiyor!.

Müslüman Kardes adi altinda dolasan Itlerede burada bir damla göz yasi dökemem, cünkü bunlar, Anayasalarina bile Cocuk tecavüzlerini yazip, bunu Yasallastirmaya ugrasiyorlardi.

Kimlerin, ne amacla bunlarin arkalarindan agladigi, Sonunda Tanrilarinin önüne ciktiklarinda belli olacak!.

Alıntı:
Uzun lafın kısası insanın inandığı bir ideolojisi olur, ona inanır, ben demokrasiye inanıyorum,
Bastan beri zaten biliyordum, Inanclarimiz ayni degilmis.

Demokrasi anlayisimizin arasindada Daglar var galiba?.

He yaa, su 28 Subat davasina neden Cevap yazamiyorsun?, Buradea Rant cikartamayacagin Bilincinde oldugun icinmi?.

Türkiyede yasamasa bile!.

Ne Mutlu Türk'üm Diyebilene!.

Çetin Düşlü.
Insanlikarayan Şu Anda Forumda.   Alıntı ile Cevapla
4 Üyemiz Insanlikarayan'in Mesajına Teşekkür Etti.