Tekil Mesaj gösterimi
Eski 24.09.13, 22:33   #44
ala'turka
Yasaklı Üye

ala'turka - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 15
Ettiği Teşekkür: 2110
Aldığı Teşekkür: 3866
Rep Derecesi : ala'turka muhteşem bir gelişmedeala'turka muhteşem bir gelişmedeala'turka muhteşem bir gelişmedeala'turka muhteşem bir gelişmedeala'turka muhteşem bir gelişmedeala'turka muhteşem bir gelişmedeala'turka muhteşem bir gelişmedeala'turka muhteşem bir gelişmedeala'turka muhteşem bir gelişmedeala'turka muhteşem bir gelişmedeala'turka muhteşem bir gelişmede
Ruh Halim: none
Standart Cevap: 28 Şubat Davası | Davada 9 Tahliye

Cadı bir gün cevap yazmadım, arka arkaya kopyala yapıştır yapıp atak yaptığını zannediyorsun galiba

Kopyaladıklarını okudum vay efendim darbe değildir, erbakan irticacıdır gibi argümanları tekrar ileri sürüp, Süleyman demireli falanda şahit gösteriyorsun,

O kadar yazıyı kopyalamadan iki satır kendi düşünceni yazmış olsaydın daha makbule geçerdi

Bak cadı 1 mart 2011 Erbakanın defnedildiği gün senin gazeten Aydınlık'ın manşeti neydi biliyormuydun, ben söyleyeyim '' Son sözü vatan''

Mehmet haberal, erbakanı evinde ziyaret etmiş, hocaya 28 şubatta büyük haksızlık yapıldı, şimdi bütün imkanlarımı hocaya sunuyorum demiştir,

İlhan şelçuk haberaldan önce anlamış hocayı, milli cephenin unsurlarından saymış,

Tuncay özkan birkaç kere tv sine çıkarıp hocaya methiyeler dizmiştir,
yetmedi TSK cenazesine bir nevi özür anlamına gelen celenk göndermiştir,

Şimdi Cadı tekrar soruyorum Erbakan hoca irticacımıydı
ala'turka isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla