Tekil Mesaj gösterimi
Eski 25.09.13, 09:56   #18
Dilaver
Moderator

Dilaver - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 413
Ettiği Teşekkür: 18751
Aldığı Teşekkür: 20027
Rep Derecesi : Dilaver şöhret ötesinde bir itibarı vardırDilaver şöhret ötesinde bir itibarı vardırDilaver şöhret ötesinde bir itibarı vardırDilaver şöhret ötesinde bir itibarı vardırDilaver şöhret ötesinde bir itibarı vardırDilaver şöhret ötesinde bir itibarı vardırDilaver şöhret ötesinde bir itibarı vardırDilaver şöhret ötesinde bir itibarı vardırDilaver şöhret ötesinde bir itibarı vardırDilaver şöhret ötesinde bir itibarı vardırDilaver şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: Uykucu
Standart Cevap: Ozan, Kırşehir Abdalı, Bozkırın Tezenesi | Neşet Ertaş (1938-2012)

Zaman ne kadar hızlı akıp gidiyor, oysa hiç geçmez sanıyor insan... Ahh yalan dünya....

Resimlere bakıyorum da.. İçim burkuluyor yaa... Oysa daha dün gibiydi tv de izlemiştim.. Ahirim Sensin, diyordu. Çalıyordu söylüyordu..

Vayy bee ...

Teşekkürler Basakca resimler 10 numara olmuş yine..

Sabah sabah efkâr bastı.. 3 yıl oldu sigarayı bırakalı ama şuan felaket içesim geldi..

Biri benim yerime tüttürsün şu mereti, üstadın sesinden ''Gönül Dağı''nı dinlerken..

Tanrılar, erkeklerin ''balıkta'' geçirdiği zamanı ömründen saymaz. (Babil Atasözü)
Dilaver isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
9 Üyemiz Dilaver'in Mesajına Teşekkür Etti.