Tekil Mesaj gösterimi
Eski 25.09.13, 11:29   #5
Dilaver
Moderator

Dilaver - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 413
Ettiği Teşekkür: 18751
Aldığı Teşekkür: 20027
Rep Derecesi : Dilaver şöhret ötesinde bir itibarı vardırDilaver şöhret ötesinde bir itibarı vardırDilaver şöhret ötesinde bir itibarı vardırDilaver şöhret ötesinde bir itibarı vardırDilaver şöhret ötesinde bir itibarı vardırDilaver şöhret ötesinde bir itibarı vardırDilaver şöhret ötesinde bir itibarı vardırDilaver şöhret ötesinde bir itibarı vardırDilaver şöhret ötesinde bir itibarı vardırDilaver şöhret ötesinde bir itibarı vardırDilaver şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: Uykucu
Standart Cevap: Baransu’dan Şok İddia: "Saha Provokasyonun Ardında AKP Var"

Önce, yazıyı okurken yüz ifadem aynı böyle oldu ... Sonra vardır Real'in bir bildiği diye aklımdan geçirdim. Öyle ya, yazıyı baştan okumaya başlayınca Taraf Gazetesi yazarı Mehmet Baransu diyor.. (Alıntı ve paylaşım yapılması gazete tarafından yasaklanmıştır)..

Hatta Baransu'nun ağzından olay aktarılıyor.. Allah Allah dedim.. Bir an; Abi bu sabah ters tarafından mı kalktı, diye düşünmedim değil (şaka şaka, düşünmedim) ..

Okudum okudum.. Alıntı yapılan kaynağa bakınca tebbessümden öte güleç oldum

Neyse konuya dönecek olursam; Aristo'nun da belirttiği gibi M.Baransu'yu gazeteci olarak az çok biliriz.. Bavul ticareti yapar.. Bavul dolusu belge taşımıştır zamanında, ''yüce yargıya''!

Şimdi mama kesildi galiba, hırkıyor hafiften...

Yine de anlatıkları inkar edilemez.. Ama Beşiktaş camiası içinde olan herkesin bildiği şeyler bunlar, Banemin abi hariç. O Fırat Aydınus'a sallar hep (böylece ilk salvomuzu Murat ağabeye yapmış olduk hayırlı olsun )

Benim gibi acar bir ForumGerçek.com moderatörü bile İsmail er denen kişinin facebook resimlerine M.Baransu'dan önce ulaştıysa ki bakınız

Beşiktaş 1 - 2 Galatasaray Derbisi | 22 Eylül 2013 Saat:19.00

ulaşıp forumumuzda paylaştıysa... Yani demem o dur ki, bilinenleri tekrarlamış arkadaş...

Bu arada benim zam işini görüşelim patron

Tanrılar, erkeklerin ''balıkta'' geçirdiği zamanı ömründen saymaz. (Babil Atasözü)
Dilaver isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
4 Üyemiz Dilaver'in Mesajına Teşekkür Etti.