Tekil Mesaj gösterimi
Eski 25.09.13, 22:15   #80
ala'turka
Yasaklı Üye

ala'turka - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 15
Ettiği Teşekkür: 2110
Aldığı Teşekkür: 3866
Rep Derecesi : ala'turka muhteşem bir gelişmedeala'turka muhteşem bir gelişmedeala'turka muhteşem bir gelişmedeala'turka muhteşem bir gelişmedeala'turka muhteşem bir gelişmedeala'turka muhteşem bir gelişmedeala'turka muhteşem bir gelişmedeala'turka muhteşem bir gelişmedeala'turka muhteşem bir gelişmedeala'turka muhteşem bir gelişmedeala'turka muhteşem bir gelişmede
Ruh Halim: none
Standart Cevap: Dindar Nesil İçin Dindar Öğretmen Atadılar!

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi CadII Mesajı göster
alaturka,

Kendini fazlaca önemsiyorsun zannımca Sen beni hiç bir konuda zora sokamazsın Orada başörtüsünü siyasi simge olarak mı yazmışım, yoksa sen işine geldiği gibi çarpıtmış mısın? Her zaman ki gibi

Ayrıca herkes değil ancak bazıları bunu siyasi simge olarak kullanıyor elbette. Ya da kendini pür-ü pak göstermek için. Ört kafayı, götür malın mülkün alayını

Diyorsan ki; "başörtüsü inanç gereğidir ve bu konu inanç özgürlüğüne girer".

O zaman Budist olan bir erkek öğretmen, senin kızının dersine yarı çıplak girebilir Yani sen bunu baştan kabul ediyorsun E bu da inanç özgürlüğü sonuçta. Biz de laik bir ülke olduğumuza göre, her inanca saygımız sonsuz dime
Elbette kendime güvenim var, ayaklarım yere sağlam basıyor,
ne yaptığımı iyi biliyorum, başkalarının nasıl gördüğü o kadarda önemli değil

Aslında seni zora sokmak istemiyorum ama öyle şeyler yazıyorsunki cevap vermemek elde değil,
Sen burada akıntıya kürek çekiyorsun hiç kimsede seni eleştirmiyor, ama artık tutarsız yorumların karşısında ben varım, nezaket kuralları içerisinde görevimi yerine getirecem,

Sen oraya kendi ideolojini yazmışın bunu herkesin kabul etmesini istiyorsun,
Ben sana bir soru sordum, panikledin cevap bile veremedin, Asisto verdi tebrik ederim
Senin ise ne söylediğinden haberin yok
bak şimdi
Alıntı:
Orada başörtüsünü siyasi simge olarak mı yazmışım,
Alıntı:
Bu alanlarda hizmet veren herkes, her türlü ideolojiden, her türlü, simgeden arınmış olarak çıkmak zorundadır insanların karşısına
ya bu ne,
savundukların kendi açından doğru olabilir, ama sen burda çıkarsın 'siyasi' demedim diyerek kelime oyunuda yaparsın,

Malı açıda götürür kapalısıda götürür, başı kapalı diye onu görmezden gelemem,

Başı kapalı bir kadınla yarı çıklak bir budisti, orantısız bir şekilde örnek veriyorsun,
Budist yarı çıklak ibadetini tapınakta yapabilir, okul için bir zaruret yoktur,
ama başını kapatmak isteyen kadın için zaruret vardır
ala'turka isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla