Tekil Mesaj gösterimi
Eski 25.09.13, 22:20   #15
ReaL
Deniz Sevengillerden

ReaL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 2602
Ettiği Teşekkür: 161539
Aldığı Teşekkür: 177615
Rep Derecesi : ReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: Arastirmaci
Standart Cevap: Trafik Stresiyle Nasıl Başa Çıkılır

Şimdi arkadaşlar trafik konusunda oldukça tecrübeliyim. Bacak kadarken motosiklet ile başladım trafiği katletmeye..

Yaş ilerledikçe insan o kadar çok şey öğreniyor ki...

Trafikte fazla kızmam, stres yapmam.. Kaza ile yanlışlıkla üzerime çıksalar, otomobilden iner, geçmiş olsun dilerim.. Ama öyle bir odunlar var ki, nasıl küfür edersen et yeridir..

Ufak tefek şeylere aldırmam.. Ya yaşlıdır, ya da bayandır, veya acemidir der geçerim..

Kızdığım saygısız ve insanlıktan nasibini almamış insanlar..

Birkaç gün önce sitemizde üye olan Dilem arkadaşımız İzmir'e gezmeye geldi.. Otogardan aldım, arkadaşımız güzelim İzmir'imizi beğenmedi.. Durup durup "hayal kırıklığı" deyip duruyordu.

Bende İzmir'i beğendireceğim ya, hiç sevmediğim 1.Kordon'un o parke taşlı yollarından geçerek en güzel yerlerini gezdirdim, ordan Smyrna kişisini alıp sahili takip ederek Urla'ya kadar gittik..

Yolda birkaç küfür etmişim, ha bire bana laf söylediler. Neymiş küfür ediyormuşum.. Aslında hiç de gergin ve stresli değildim, otomatiğe bağlamışım sanırım..

* * *

Abarmatozum hoş geldin bu arada.. Kucak dolusu öpücükler.

Tüm katılımcı arkadaşların okumasını rica ediyorum... Lütfen Tıklayınız..
* * *
ReaL isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
12 Üyemiz ReaL'in Mesajına Teşekkür Etti.