Tekil Mesaj gösterimi
Eski 25.09.13, 23:12   #83
CadII
Hotantu Kabilesinden

CadII - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 229
Ettiği Teşekkür: 18504
Aldığı Teşekkür: 27288
Rep Derecesi : CadII gerçekten güzelCadII gerçekten güzelCadII gerçekten güzelCadII gerçekten güzelCadII gerçekten güzelCadII gerçekten güzelCadII gerçekten güzelCadII gerçekten güzelCadII gerçekten güzelCadII gerçekten güzelCadII gerçekten güzel
Ruh Halim: Keyifli
Standart Cevap: Dindar Nesil İçin Dindar Öğretmen Atadılar!

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi ala'turka Mesajı göster
Elbette kendime güvenim var, ayaklarım yere sağlam basıyor,
ne yaptığımı iyi biliyorum, başkalarının nasıl gördüğü o kadarda önemli değil

Aslında seni zora sokmak istemiyorum ama öyle şeyler yazıyorsunki cevap vermemek elde değil,
Sen burada akıntıya kürek çekiyorsun hiç kimsede seni eleştirmiyor, ama artık tutarsız yorumların karşısında ben varım, nezaket kuralları içerisinde görevimi yerine getirecem,

Sen oraya kendi ideolojini yazmışın bunu herkesin kabul etmesini istiyorsun,
Ben sana bir soru sordum, panikledin cevap bile veremedin, Asisto verdi tebrik ederim
Senin ise ne söylediğinden haberin yok
bak şimdi
ya bu ne,
savundukların kendi açından doğru olabilir, ama sen burda çıkarsın 'siyasi' demedim diyerek kelime oyunuda yaparsın,

Malı açıda götürür kapalısıda götürür, başı kapalı diye onu görmezden gelemem,

Başı kapalı bir kadınla yarı çıklak bir budisti, orantısız bir şekilde örnek veriyorsun,
Budist yarı çıklak ibadetini tapınakta yapabilir, okul için bir zaruret yoktur,
ama başını kapatmak isteyen kadın için zaruret vardır
Bak şimdi seni nirvanaya ulaştıracağım Panikledin falan demişsin bana Ne demiiiş? "Kişi kendinden bilir işi" Sen beni kendin gibi sanmışsın Çok yanılmışsın Emin ol, senin kuyruğunu toplayıp kaçacağın nice durumda, dimdik durmuşumdur. Korkum olmadığından, kendimden emin olduğumdan. Bir gün senin de bu duyguyu yaşamanı dilerim

İlk mesajımda siyasi demedim ancak 2. mesajımda siyasi anlamda kullananlar olduğunu söyledim. Bunu hiç kimse inkar edemez. Hatta başı örtme biçimine göre hangi tarikata ait olduğunun işareti olduğunu da şimdi söylüyorum. Sen bi ara konu gir istersen buraya. Başlık da "Tarikatlara Göre Baş Bağlama Biçimleri" olsun Ne de olsa bu konuların uzmanı sensin forumda

Keşke bu ülkede dinini herkes annem gibi yaşayabilse. Kendi içinde, samimi, hiç bir çıkar beklemeden, hiç bir amaca alet olmadan, yaptığı ibadeti reklam aracı olarak kullanmadan, başkalarının seçimlerine saygı duyarak, mağdur edebiyatı yapmadan, mağdur edebiyatı yapıp bundan kazanç sağlama hedefi olmadan. Bunlar sana ve senin gibilere çok uzak değil mi

Budistlerin tapınakta ibadet yaparken yarı çıplak olduğunu yazmışsın. Yani eğer inançları, her yerde yarı çıplak olmaları gerektiğini işaret etseydi, yarı çıplak erkek budistin, kızının dersine öğretmen olarak girmesi seni rahatsız etmeyecekti demek ki, değil mi Ne de olsa inancı gereği girmiş olurdu

H.
CadII isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
7 Üyemiz CadII'in Mesajına Teşekkür Etti.