Tekil Mesaj gösterimi
Eski 26.09.13, 01:30   #88
Insanlikarayan
. . . . Gurbet Ellerde . . . .

Insanlikarayan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 292
Ettiği Teşekkür: 131084
Aldığı Teşekkür: 42527
Rep Derecesi : Insanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: none
Insanlikarayan - MSN üzeri Mesaj gönder
Standart Cevap: Dindar Nesil İçin Dindar Öğretmen Atadılar!

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi ala'turka Mesajı göster
Reis, buradaki insanların vatanseverliği, iyi niyetleri hususunda inan hiç bir şüpem yok,
hele sizlerle tanışma fırsatı olduktan sonra bunu çok daha iyi anladım,
Ben empati yapıyorum sizleri anlıyorum ama beni anlayan yok malesef
Neticede bunlar dünya görüşü, ideolojilerimiz yöntemlerimiz farklı olsada
inan söylediğin istekler aynı,
Bu durumda yapılacak tek şey toplumsal hayatta bir birimize saygı
Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi ala'turka
Valla büyüğüm olun, sen onu bana yapsan ben karşı koyamam,
hele hele aynı sofrada oturduğum insanlara karşı asla yanlış yapmam,
Iyiki sahsen ayni Masada oturmamisim O zaman, sayet oturmus olsaydik, demek durum degisebilirmis, söyledigince.

Ama Trakya Topraklarinda yasayipta bir Dagliyi bu kadar ugrastirmanda iyi olmadi!.

Alıntı:
Aristo hoca efendiden dinimizi öğreniyoruz
Daha birsey ögrendigini Maalesef göremiyorum!.
Insanlik hali dedik, Medyalara fazla takilmadigi icin, gercekleri göremedi.
Anlik bir dava oldugu icin, kacirdi dedik, basimizi bile burada egip, istek üzerine Delilleri sunduk!.

Tayyibin Politikasina tamina göre uydugunu burada gösterip, olmayan isleri gercek, yalanlara Taptigini, Salafi Kur´anlarini ellerinde tasiyanlarin Peslerinde kostugunu gösterip, burada Dinine bile Ihanette bulundugunu gözlereinin önüne getirmeye calistik, halen bir Ufuk, acikligini gördügünün farkinda degiliz.

Tayyipte bir zamanlar derdi, ********lerle ayni Masaya oturan ********dir diye.
Bunlari herzaman tazelemis olsak bile, su Sahte Hocanin pesinden Dolu Dizgin Sürmektesin.

Burada Delillerle birseye ulasacagimizdan süphe duymaya basladim?.

Halen Dinini baska kisilerden ögrenicegini ortaya atmissin, halen su Sahte Hocalarin Peslerinde gezip, hem Türklügün onurunu cignemektesin, hemde Dinin Özüne ihanet edipte, Salafilerin Dinine tapmaya basliyorsun!.

Alıntı:
Ben empati yapıyorum sizleri anlıyorum ama beni anlayan yok malesef
Burada yanlis yolda oldugunun farkinda bile degilsin!.
Dogru seni anlamakta zorlaniyoruz, cünkü bu kadar Delilleri ayagina tasidiktan sonra, buda kendi lafindi, "Delilleri getirin, bende O yoldan vaz gecerim demistin", halen ayni yolda oldugunu gösteriyorsun

Alıntı:
Neticede bunlar dünya görüşü, ideolojilerimiz yöntemlerimiz farklı olsada
inan söylediğin istekler aynı,
Buradaki yanlisinida ortaya koyarim, Ideolojilerimiz ayni olamaz, cünkü Misir Baskisi Kur´ani Dinimize pay bicemiyoruz!.

Alıntı:
Bu durumda yapılacak tek şey toplumsal hayatta bir birimize saygı
Buradada halen yanlissin, Cocuk tecavüzcülerini destekleyen zihniyete, burada saygi ve sevgi getirmekte kendi namima cok zorlaniyorum, böyle Misir-Salafi-Müslüman- Kardesleri-, Pesinden agliyan sahisa, empati besleyemiyorum!.

Türkiyede yasamasa bile!.

Ne Mutlu Türk'üm Diyebilene!.

Çetin Düşlü.
Insanlikarayan isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Insanlikarayan'in Mesajına Teşekkür Etti