Tekil Mesaj gösterimi
Eski 28.09.13, 11:26   #36
Inatci
» İsyankar Zır Deli «

Inatci - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 126
Ettiği Teşekkür: 8542
Aldığı Teşekkür: 13093
Rep Derecesi : Inatci işlenmemiş cevherInatci işlenmemiş cevherInatci işlenmemiş cevherInatci işlenmemiş cevherInatci işlenmemiş cevherInatci işlenmemiş cevherInatci işlenmemiş cevherInatci işlenmemiş cevherInatci işlenmemiş cevherInatci işlenmemiş cevherInatci işlenmemiş cevher
Ruh Halim: Meskul
Standart Cevap: En Çok Okumak İstediğiniz Fakülte ?

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi Dilaver Mesajı göster

İnatçııı koptum ben burda ... O saydığın-yazdığın fakülteleri neyse

Biraz daha yazarsam kafeye çevirdiğim için fırça yiyebilirim..

Ö hö - ö hö ... Efenim şayet okuyabilseydim Su Ürünleri Fakültesinde okumak isterdim.. Balık ve özellikle sazan popülasyonu hakkında ihtisas yapardım.

Bu arada aklıma geldi yaa , kaç yıllık fakülteyi- kaç yılda bitirdin sevgili İnatçı?

Öhüm ciddiyeti takınayım yine..

Dil-Tarih-Coğrafya'da da okumak isterdim.. Ehh, istemekle olmuyor işte...

Bir kaç fakülte bitirenlere hayranım Nasıl beceriyorlar anlamıyorum, ya çok paraları var ya da çok zamanları.. Ne bilim, neyse...

Hayallerden bahsetmiştik ne var yani Bir tane bitirdim sonra işletme okumak istedim ilk seneden firar ettim Bunlara da başlasam bunlardan da firar ederim tembellik zor zanaat ne yaparsın
Geçirdiğim rahatsızlık yüzünden ameliyat falan derken bir sene finalleri kaçırınca beş senede bitti ama erken gittiğimden çokta kayıp sayılmadı Sorularına yanıt oldu mu efenimm