Tekil Mesaj gösterimi
Eski 30.09.13, 05:31   #22
Insanlikarayan
. . . . Gurbet Ellerde . . . .

Insanlikarayan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 294
Ettiği Teşekkür: 131228
Aldığı Teşekkür: 42617
Rep Derecesi : Insanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: none
Insanlikarayan - MSN üzeri Mesaj gönder
Standart Cevap: Babalar Evlat Edindikleri Kızlarıyla Evlenebilecek | İran

Gecen seneden beri, Üye oldugum andan itibaren SAUdi Arabistanda Praktize edilen Pezevenklikten bahsetmistim.
Burada bu Sakalli Hocalar, "Köy Köy dolasip", "Para babalari" icin, 5000$´a varan Baslik paralarinla 300$ Babalarina verip Kizlarini aldiklarini yazmistim.

Bunlari Sex Turisminlerinde kullanip, 1 Ayligina Haci Nikahi kilipta, sonunda Bosandiran Hocalar var.

Gecen sene bu nevi Gercek olaylari, "Iran yandasi" Alman Forumunda paylastigimda, bunlarda Men etmisti.

Simdi Salafi Müslüman Kardeslerin gibi, Talibanlarin gibi, SAUdi Arabistan gibi, bunlarinda böyle bir yola gitmesi, daha evvel olan Kinimi simdi biraz daha büyüttü!.

Hiristiyan Aleminde simdi olsam bile, "Dinimi icine yerlestirdigim bavulu", Türkiyeye geldigimde bile, AKP Hükümdarligi sürdükce, bunlar benim dinimden olamaz diyesim geliyor, Bavuluma ellerini atanlarininda ellerini kirasim geliyor!.

Hiristiyan Katolik Aleminde olan Cocuk Tecavüzcülügünle adeta yarisa girmisler, burada Hz. Muhammedin Hayatindan bir satiri alip, bazi Müslüman diye gecinen Sapiklar, Maalesef birkac seyi yanlis yorumluyorlar!.

Böyle Sapiklarin, Benim dinimde yeri olamaz!.

Talibani zamaninda zaten Afganistanda Kuvvetlendiren Amerikaydi!.
Böyle sapiklari destekleyip, Insanoglunun Ic Güdüsünle oymayip, Kendilerinin saldirilarinda olan tecavüzcülüklerinin, bir nevi dagitmasi oldugunu düsünüyorum.

Burada gercek bir Ordu olusturup, Sapik bir Nesil, yeni bir Din moral düzeltmesi gerektigini, zaten su "Vatikandaki" simdiki Papst´ta söylemisti.

Burada simdi bunlarin Cocuk Tecavüzcülügünü Legalizestirme düsüncelerinle, her kola el atip, BÖYLE SAPIKLARI DESTEKLEMELERI NORMAL!.

Bu nevi Düsünceleri sonuna kadar kiniyorum!.

Ayni simdi Suriyede olan davalar gibi!.

Buradada Amerikani gizli anlasmalarindan sonra, Türkiye üzerinden Tayyibin yardiminla Suriyeye sürülen, Talibanlarin yaptiklari gibi!.

Burada Savas zamaninda olan Tecavüzlerini Legalizestirme amacinla, oralarda bulunan Sahte Hocalar tarafindan, Saat Basi Nikahlari, Saati dolduktan sonra, burada Hoca tarafindan Nikahlarinin bozulmasi, böylelikle yeni Nikah kiyilipta, Tecavüzlerin olmasi gibi!.

Böyle Insanlik disi Hareketlere yer verilmemesi lazim!.

Böyle Sahte Hocalar aralara koyulupta, Amerikanlarin yaptiklari Tecavüzlerden iyimi yaptiklarini zannediyor, Bunlarin sorunlusuda Tayyiptir, Günahi Basina, Boynu Kirilir insallah, bu sebep olduklarina!.

Türkiyede yasamasa bile!.

Ne Mutlu Türk'üm Diyebilene!.

Çetin Düşlü.
Insanlikarayan Şu Anda Forumda.   Alıntı ile Cevapla
4 Üyemiz Insanlikarayan'in Mesajına Teşekkür Etti.