Tekil Mesaj gösterimi
Eski 30.09.13, 11:22   #1
LoNELy.RoaD
Yeni Üye
LoNELy.RoaD - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 1
Ettiği Teşekkür: 0
Aldığı Teşekkür: 19
Rep Derecesi : LoNELy.RoaD Karimasını arttırmak için doğru yerde
Ruh Halim: none
Post Selam Dostlarım

Merhaba saygı değer arkadaşlarım,

Adım Emre, 23 yaşındayım..1'inci Balkan Harbi sonrasında Osmanlı İmparatorluğunun toprak kaybı nedeniyle ve Balkanlarda azınlık durumuna düşen Selanikli Türklerin arasındaki büyük dedem Mümin Bey de Bursa'ya göç etmiştir, oradan da kısa bir İstanbul'a taşınmıştır.Üçüncü kuşak torunu olarak İstanbul'da ikamet etmekteyim.

Okul hayatım pek başarılı geçmedi, 9'uncu sınıftayken okuldaki birçok eylemde olduğum için uzaklaştırma aldım.Yanlış anlaşılmasın anarşist görüşte değilim.Ancak, Atatürk İlke ve İnkılâpları doğrultusunda ; Ulu Önder Gazi Kemal'in bizlere öğrettiği şekilde Cumhuriyeti ve Türkiye Cumhuriyeti Halkını korumak en asli görevimiz olduğunun bilincindeyim.Okuldaki olayların çıkış nedeni, görüşlerimize ters düşmesiydi.

Askerliğimi sırasıyla ; Ankara,Çanakkale,Kıbrıs ve Şırnak'ta Tank Onbaşı olarak yaptım.İkinci görev yerim olan Çanakkale'den, Görev Emri isteyerek Kıbrıs'a oradan da Şırnak'a geçtim.

Şu anda İstanbul'da bir markette reyon şefliği('10-'13) yapmamın yanı sıra ; Taksicilik('12-'13),Web ve Grafik Tasarım('08-'13) ayrıca Kasaplık mesleklerini icra ediyorum.

Ken Grimwood,Tolstoy,Olga Berggolts,Fyodor Dostoyevski sevdiğim ve kitaplarını okumaktan zevk aldığım yazarlardır.Bilirsiniz ki, Rus Edebiyatının yeri tüm edebi dallar içindeki yeri baş üstündedir.Belki de bu yüzden seviyorumdur Rus Edebiyatını ve yazarlarını.

Sadece "selam" verip geçmek istemedim.Platformu sevdim, kalıcı olmaya çalışacağım

Sözlerimi burada noktalarken, siz değerli arkadaşlarıma saygılarımı ve sevgilerimi sunuyorum.