Tekil Mesaj gösterimi
Eski 01.10.13, 11:55   #399
Tanıdık
Uzman Üye

Tanıdık - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 71
Ettiği Teşekkür: 4465
Aldığı Teşekkür: 7540
Rep Derecesi : Tanıdık karizması günden güne artıyorTanıdık karizması günden güne artıyorTanıdık karizması günden güne artıyorTanıdık karizması günden güne artıyorTanıdık karizması günden güne artıyorTanıdık karizması günden güne artıyorTanıdık karizması günden güne artıyorTanıdık karizması günden güne artıyorTanıdık karizması günden güne artıyorTanıdık karizması günden güne artıyorTanıdık karizması günden güne artıyor
Ruh Halim: Suspus
Standart Cevap: Günün İçinden...

Sabah sabah karşımdaki ormanı görüp iştaha geldim ve spor yapayım dedim, çektim eşofmanları, yürüdüm, koştum sonra oturdum bir ağaç gövdesinin üzerine...

Nereden aklıma geldikse dedim ki şu hayatta insanları memnun etmenin imkanı yok...Sonra bir cigara yaktım, vay ş..... siz nasılda iyi gidiyor onca koşuşturmanın ardından dedim içimden, hele o dumanın hain hain kıvrılıp gidişi yok mu...

Neyse dedim sonra, etrafıma bakınıp durdum, gelenler gidenler, hayatın koşuşturmacaları, milletin pekte umurunda değildi sanki olup bitenler... Herkesin kendince bir kavgası vardı hayatla...

Ulan dedim kendi kendime, şu geçenlerden birini durdurup sorsam, hemşerim bu telaş neyin nesi, dün gelmiştin , yarın gidicisin, benim diye sarıldığın, böbürlendiğin hiç bir şeyin sahibi değilsin, bunu biliyorsun değil mi diye...

Sonra vazgeçtim, ya adam kendisini ormanın yegane kralı sanan ve böbürlenen aslana filin yaptığı gibi yaparsa diye, tırstım vazgeçtim bu hülyamdan...

Şimdi bir şey diyeceğim ama kimse kızmasın arkadaş, sabah sporuna çıkmış bir gurup bayan gördüm hepsi de maşallah kalıp yerinde, yanımdan geçerlerken aldıkları soluktan anladığım kadarıyla bi haylide efor sarf etmişler, yani ben öyle çıkarım yaptım...kızmayın hemen, elbette ölçüm aletim yok, sadece tahmin...

valla korkuyorum forumdan, bir şey dedin mi, yani fikrini söyledinmi hemen teste tabi tutuyorlar insanı, necisin, inmişin, cinmisin diye...bazen ağzıma geliyor demek istiyodum sonrada vazgeçiyorum, kim bilir belkide yılların yorgunluğu...

Neyse konuya rücu edeyim tekrardan, kadınlar diyordum demi, şimdi mevcut kalıplarından bir şeyler vermek için ciddi ciddi efor sarf eden bu azimli cevval sporcuları nerede gördüm dersiniz? bir kafeteryada masayı donatmışlar, çaylar ciğaralar, pes dedim başkada bir şey demedim, inanın ki demedim...

İnsanlara yaranmak zor mirim zor...

Tanıdık
Tanıdık isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
4 Üyemiz Tanıdık'in Mesajına Teşekkür Etti.