Tekil Mesaj gösterimi
Eski 01.10.13, 12:09   #676
sosyal elçi
Yeni Üye
sosyal elçi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 1
Ettiği Teşekkür: 0
Aldığı Teşekkür: 5
Rep Derecesi : sosyal elçi kendisini henüz tanıyamadık
Ruh Halim: none
Standart Cevap: Şu An Okuduğunuz Kitap?

Hıdır IŞIK' ın Boşluğun Kalbindeki Aşk adlı kitabını okuyorum...tek kelimeyle muhteşem.

Ve şu an bir uçurumun kenarında kendimi önümdeki boşluğa atıp atmamanın o sonsuz düşüncesine boş gözlerle ayak uydurmuş gibi ölümcül soluyorum zamanı. Çünkü bir aşk'a yapılacak en büyük haksızlıklardan birini yaptın.
İşte o yüzden şimdi kırık cam parçalarının üzerinde çıplak ayaklarıyla duran bir çocuğun kırılganlığıyla bekliyorum 18:15 trenini. Yıllarımı bir aşk'ın yaşama şansına feda etmiş bir sevgiliye yapılacak o son ölümcül darbeyi indirdiğinden beri kalbim intiharını ifşa ediyor. Artık bu aşk'ın atlasında, gitmenin hüznünü giymekten başka bir seçeneğim yok. Trene binince bilincini kaybetmiş bir bedenin şuursuzluğunda bir camın kenarında buluyorum kendimi. Tren, içime kurşun gibi saplanan o hareket düdüğünü çalıyor ve sonra tren ağır ağır hareket etmeye başlıyor. Ve ben sanki ölümün o yeniden doğuş iklimine girmeye başlıyorum.
Bu ayrılık öncekilerine benzemiyor demiştim, gerçektende hiç benzemiyormuş sevgili.
Bu ayrılık ölüm tadında dönüşsüz bir ayrılıkmış. Kafamı yasladığım camdan şuursuzluğun gergefindeki boş bakışlarla dışarıya bakıyorum.
Bir cam. bir ayrılık. ve bir tren.
adın ki artık ayrılığın öteki yüzüdür sevgili
ama yinede suretin "aşk" kalsın bu çığlıkta!
bilirim şimdi uzak kıyılara doğan Güneş'sin hoşça kal, mutlulukla kal
Aşk da benden sana yarası kan götürmez bir çığlık olsun!