Tekil Mesaj gösterimi
Eski 01.10.13, 23:07   #48
Aristo
Müdavim

Aristo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 982
Ettiği Teşekkür: 45973
Aldığı Teşekkür: 39537
Rep Derecesi : Aristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: Huzurlu
Standart Cevap: 28 Şubat Davası | Davada 9 Tahliye

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi ala'turka Mesajı göster
Cadı bir gün cevap yazmadım, arka arkaya kopyala yapıştır yapıp atak yaptığını zannediyorsun galiba

Kopyaladıklarını okudum vay efendim darbe değildir, erbakan irticacıdır gibi argümanları tekrar ileri sürüp, Süleyman demireli falanda şahit gösteriyorsun,

O kadar yazıyı kopyalamadan iki satır kendi düşünceni yazmış olsaydın daha makbule geçerdi

Bak cadı 1 mart 2011 Erbakanın defnedildiği gün senin gazeten Aydınlık'ın manşeti neydi biliyormuydun, ben söyleyeyim '' Son sözü vatan''

Mehmet haberal, erbakanı evinde ziyaret etmiş, hocaya 28 şubatta büyük haksızlık yapıldı, şimdi bütün imkanlarımı hocaya sunuyorum demiştir,

İlhan şelçuk haberaldan önce anlamış hocayı, milli cephenin unsurlarından saymış,

Tuncay özkan birkaç kere tv sine çıkarıp hocaya methiyeler dizmiştir,
yetmedi TSK cenazesine bir nevi özür anlamına gelen celenk göndermiştir,

Şimdi Cadı tekrar soruyorum Erbakan hoca irticacımıydı
Sen o zaman gidip Erbakan hocanın, o peşinden koştuğun Tayyip tarafından o 28 Şubat döneminde nasıl satıldığını bir incele...

Asıl 28 Şubatçılar Tayyip ve Tayyiban takımıdır. 28 Şubat Erbakan' ı siyasi yasaklı yapmış ama 1990 li' lı yıllardan beri ABD tarafından iktidara hazırlanan Tayyip, Hoca' sını en kötü zamanında satmış ve BOP uyarınca iktidara getirilmiştir.

Dikkat ederseniz bu 28 Şubat davası hiçte Ergenekon ve Balyoz davalarına benzemiyor. Nednini bir düşününüz...

Bir de ala'turka, Erbakan' ın o Tayyip ve AKP için neler dediğini bir hatırlasa...

Ben de ''siyonizmin uşakları'' diyorum ama Erbakan benden de önce demişti...
Madem Erbakan o kadar iyi de ne diye dün Erbakan' ın arkasından koşarken, bugün onun ''siyonizmin uşağı'' dediklerinin peşindesin?