Tekil Mesaj gösterimi
Eski 03.10.13, 17:00   #11
Aristo
Müdavim

Aristo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 982
Ettiği Teşekkür: 45973
Aldığı Teşekkür: 39539
Rep Derecesi : Aristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: Huzurlu
Standart Cevap: Bu Kelimeler Hapis Nedeni

Bunların çoğu göz boyamak amaçlı saçmalıklar ama göz boyamak yerine göz çıkarmaktan ibaret. İşte kendi lider kadrosundan Burhan Kuzu demiş kürtçe eiğitim konusunda: "Bir tek Kürdün anası yok ki, 18 tane etnik grup anası alıp gelirse ne yapacağız? Ben de anamı getirdim ben de dilimi istiyorum derse ne yapacağız?" İşte durum bu... Kendi lider kadrolarından bir bile başbakanlarının saçmalıklarını böyle ortaya koymuş...

Başbakan bu ülkeyi çok derin bir ekonomik krizin beklediğini ve 2 sene içerisinde tepetaklak gideceğini biliyor ve panik içinde ''ne yapsak kar kalır'' havalarında ama partisinin en tepesinden bile tepki almaya başladı...

Bir defa gördü ki, Apo' ya verdiği yeni Anayasa sözünü tutamayacak. Meclis' te yeni anayasayı geçirecek çoğunluğu yok... Apo' nun taleplerini karşılamaktan ibaret bir Anayasa' yı referanduma götürse halk ''hayır'' diyecek... Ve bu arada PKK' ya verdiği sözleri de halk muhalefeti nedeniyle yerine getiremiyor.

Bir cambaz bile 2 ipte oynayamazken, bizim BOP eşbaşkanı üç dört ipte oynamak zorunda... Tek ipte bile oynamayı beceremeyenler ancak kaş yapalım derken göz çıkarırlar...

Ama Burhan Kuzu, başbakanına iyi çarpmış lafı...

Alıntı:
anası/nı alıp gelirse