Tekil Mesaj gösterimi
Eski 03.10.13, 19:52   #10
C.Cienfuegos
Uzman Üye

C.Cienfuegos - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 95
Ettiği Teşekkür: 1191
Aldığı Teşekkür: 5226
Rep Derecesi : C.Cienfuegos muhteşem bir gelişmedeC.Cienfuegos muhteşem bir gelişmedeC.Cienfuegos muhteşem bir gelişmedeC.Cienfuegos muhteşem bir gelişmedeC.Cienfuegos muhteşem bir gelişmedeC.Cienfuegos muhteşem bir gelişmedeC.Cienfuegos muhteşem bir gelişmedeC.Cienfuegos muhteşem bir gelişmedeC.Cienfuegos muhteşem bir gelişmedeC.Cienfuegos muhteşem bir gelişmedeC.Cienfuegos muhteşem bir gelişmede
Ruh Halim: Cap Canli
Standart Cevap: Andımız İçin, İmza Kampanyası !

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi Insanlikarayan Mesajı göster
Burada hangi Cogunluktan bahsettiginide bir aciklayabilirmisin?.
Türkiyede birisi su 50%´i Zorla tutuyorum diye anirdiginda, 18 Milyonu asmis bir Sehirde Gösteri yapmaya kalkmisti.

Burada Otobanlarin Levhalari bile degistirirlip, Oraya kosan Koyunlara Öncelik saglandigi halde, Istanbulun, Milletin otobüsleri bile Gasp edilip, Ülkenin her tarafindan Parali, Aniricilar getirttikleri halde, 18 Milyonu gecmis bir sehirde, anca yaklasik 100.000 Koyun sunabildiler.

Simdi bunun Kac % oldugunuda sana hesaplayabilirmiyim, yoksa kendi düsünebilirmisin?.

Hangi Cogunluktan burada simdi bahsediyorsunki?, olsa olsa Bulgurcu ve Kömürcü azinligi söz konusu olabilir!.

Buradada simdi Amerikada yasanan krizden dolayi, birkac Tikaniklik olacak.

4 Milyar Dolar Amerikaya degilde, Cin´e verilmek üzere, oradanda destek alamiyacak simdilik.

Bunlarin satin aldiklari Medya, kan kusmaya basliyacak!.

Böyle Yalanci arsiz Medya olacagina, Hic olmasin daha iyi!.

Bakalim önümüzdeki secimlerde nasil sandiklari degistirmeye kalkicaklar, Secimleri nasil Manipüle etmeye kalkicaklar, bu Ziyonist yandasi Tayyip!.
Son sözlerine katılıyorum, bu hükümeti bitirirse Çin'e yaptıkları yakınlaşma bitirir.
Peki bunun farkında değiller mi? Farkındalar, önlemlerini almaları ve birden Çin'e yaz çizmeleri olası.

"Tanrım, artık bir ateist olduğum için beni bağışla , ama Nietzsche'yi okudun mu?"

John Fante
C.Cienfuegos isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla