Tekil Mesaj gösterimi
Eski 03.10.13, 20:53   #35
Aristo
Müdavim

Aristo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 986
Ettiği Teşekkür: 46007
Aldığı Teşekkür: 39568
Rep Derecesi : Aristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: Huzurlu
Standart Cevap: Demokrasiye Olan İnancı Kaybetmek

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi ZeZe Mesajı göster
Tek bir düşüncene takıldım Etiler, Çankaya ve Karşıyaka gibi baba parası ve illegal zenginlerin dışında ki araştırmalarda IQ seviyemiz düşük mü olacaktı? Nasıl bir cümle ve nasıl bir zihniyet bu?

Eğitimsizlik başka IQ başka. Bazıları da trilyonlar içinde üniversiteyi bitiremez. Böyle bir aşağılamayı daha önce hiç görmedim.

Demokrasi eşit haklarda yaşama imkanı ve seçme eşitliğidir.
Ama bana göre kapsamı çok geniş olduğu için her yöne çekilmesi olası. Şuan ülkemizde olduğu gibi. Daha önce bir yorumumda da bahsetmiştim bana göre hiç bir rejim ideal rejim değildir. İşin için de insan olan her şeyde belli bir süre sonra b.ka sarma durumu başlar. Çünkü insanlar aç gözlüdür.

Ben o araştırmaya inanmadığını belirtmiş ve yukarıda yazdığım Etiler, Çankaya, Karşıyaka örneklerini ironik olarak vermiştim...

Aynı aşağıda senin yaptığın ironi gibi:

Alıntı:
Etiler, Çankaya ve Karşıyaka gibi baba parası ve illegal zenginlerin dışında ki araştırmalarda IQ seviyemiz düşük mü olacaktı?
Yanlız üzerine basa basa söylüyorum: Büyük, çoğunluğu eğitimsiz olan toplumlarda maalesef demokrasinin en kötüsü bile olmaz!