Tekil Mesaj gösterimi
Eski 03.10.13, 22:19   #11
Aristo
Müdavim

Aristo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 982
Ettiği Teşekkür: 45973
Aldığı Teşekkür: 39539
Rep Derecesi : Aristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: Huzurlu
Standart Cevap: Andımız İçin, İmza Kampanyası !

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi C.Cienfuegos Mesajı göster
Son sözlerine katılıyorum, bu hükümeti bitirirse Çin'e yaptıkları yakınlaşma bitirir.
Peki bunun farkında değiller mi? Farkındalar, önlemlerini almaları ve birden Çin'e yaz çizmeleri olası.
Ben ona da katılmıyorum... Amerika nasıl Irak' a, Afganistan' a, Libya' ya ve Suriye' ye Tayyip' i yönlendirdiyse, onu Çin' e karşı da yönlendirir hiç merak etme. Bu hükümet kuyruğunu Amerika' ya çoktan kaptırmış, Amerika sepetlese, yine de peşinden ayrılamazlar kolay kolay... Taa ki, ABD bunları deliğe süpürene kadar Amerika' nın uşaklığını yapmaya devam edeceklerdir...

Bir de bana diyorsun ki:

Alıntı:
Sadece AKP'ye konuşacak malzeme verdiniz ve yine mağdur rolüne girmelerini sağladınız, medya onlarda iken istediğiniz kadar gösteri yapın, AKP seçmenine, çoğunluk muhafazakar kesime ulaşamazsınız.
Gezi direnişi ile mi malzeme verdik?

Hangi ''izm''densin onu anlamaya çalışıyorum...

Bildiğim kadarıyla Tayyip zaten herşeyi kendini gülünç etmeyi de göze alarak bir malzeme gibi kullanır zaten de...

Herhalde sen aman Tayyip malzeme elde edemesin diye topluma susmayı öğütlüyorsun...

Pardon yaaa; ben de acaba arkadaş hangi ''izm'' i savunuyor diye düşünüyordum...

Buldum ''PasifİZM!!

Tam Tayyip' in istediği ''izm'' yani...