Tekil Mesaj gösterimi
Eski 04.10.13, 16:38   #2
Aristo
Müdavim

Aristo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 988
Ettiği Teşekkür: 46024
Aldığı Teşekkür: 39603
Rep Derecesi : Aristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: Huzurlu
Standart Cevap: Varlığım Türk Varlığına Armağan Olsun! | Mehmet Türker

Bu ''geri zeka'', benim gibi bir enternasyonaliste bile türk olduğunu hatırlattı.

Hayatımda hiç görmediğim ve görmeyi hayal edemeyeceğim şeyleri gördüm.

Sağcı, solcu, devrimci, komünist, sosyalist, Kemalist, gerçek dindarlar, hatta yer yer ülkücüler, başı kapalılar...

Kızıl ve daha rengarenk bayraklar, türk bayrakları, üzerinde Atatürk olan Türk bayrakları...

Dindar insanlar direnişçilere evlerinden yemekler getiriyor, bir Kemalist bir komünistin yarasını sarıyor... Hümanistler yaralılara yardım etmek için meydanlara dökülmüş...

Ve normal şartlarda asla bir araya gelemeyecek milyonlarca insan memleketnin hemen hemen her alanında barikatlerde...

Şeytan 40 yıl düşünse bu kadar farklılıkları bir araya getirecek bir formül bulamazdı.

Bu ''geri zeka'' bunu başardı!