Tekil Mesaj gösterimi
Eski 05.10.13, 01:20   #768
Insanlikarayan
. . . . Gurbet Ellerde . . . .

Insanlikarayan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 292
Ettiği Teşekkür: 131060
Aldığı Teşekkür: 42519
Rep Derecesi : Insanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: none
Insanlikarayan - MSN üzeri Mesaj gönder
Standart Cevap: Esen Kalınız | 2013

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi Inatci Mesajı göster
Koyun saymak bilinenin aksine daha çok uyku kaçırıyormuş çünkü insan sayılara odaklanıp dikkat ettiği için.En güzeli beyni boşaltmaya çalışmak ve yaşanılan günü yastıktan uzağa fırlatmak.Tabi yapabilene
Bu gece başağrısı beni bırakmadığına göre benim ağrı daha çoğalmadan benim el kaçar.Herkese iyi geceler, aydınlığa çıkan umutların gerçekleşeceği yarınlara uyanmalarını dilerim.

Tam bilemediiiin.

Koyunlari sayarken Koyunlarin aciktiginin farkina varmiski, simdi birde Bulgaristana nasil gidipte, su Koyunlar icin yem alip, Kurban Bayraminda nasil Para kirabilirim, diye düsüne kalmis.

Buna Cözüm ararken bir bakmiski, Sabah olmus.

Türkiyede yasamasa bile!.

Ne Mutlu Türk'üm Diyebilene!.

Çetin Düşlü.
Insanlikarayan isimli Üye şimdilik offline konumundadır  
3 Üyemiz Insanlikarayan'in Mesajına Teşekkür Etti.