Tekil Mesaj gösterimi
Eski 05.10.13, 10:38   #1
Mustafa Akten
Abdülmelik Hankendi

Mustafa Akten - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 532
Ettiği Teşekkür: 21564
Aldığı Teşekkür: 11276
Rep Derecesi : Mustafa Akten şöhret ötesinde bir itibarı vardırMustafa Akten şöhret ötesinde bir itibarı vardırMustafa Akten şöhret ötesinde bir itibarı vardırMustafa Akten şöhret ötesinde bir itibarı vardırMustafa Akten şöhret ötesinde bir itibarı vardırMustafa Akten şöhret ötesinde bir itibarı vardırMustafa Akten şöhret ötesinde bir itibarı vardırMustafa Akten şöhret ötesinde bir itibarı vardırMustafa Akten şöhret ötesinde bir itibarı vardırMustafa Akten şöhret ötesinde bir itibarı vardırMustafa Akten şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: Yalniz
Standart Bayram Mesajı

BAYRAM MESAJI

Bu site de olmaktan ve üyesi olmaktan çok mutlu olduğumu ifade ederken, paylaşım için sunulan tüm yazı, resim, görüntüler ve yorumları olabildiğince takip ediyor, zaman zaman yorumlar, zaman zaman yazılar ile Türkiye ve dünya gündemine, sosyal yaşama ilişkin, siyasete ilişkin ne varsa? Çok değerli arkadaşlarımız ile paylaşma, fikir alış verişinde bulunmaya, site de olabildiğince aktif, 70 yaşından sonra hayatın bizi sürükleyip mahkûm ettiği kapı kulluğu çalışmasından artan zamanda, değerli site müdavimleri ile birlikte olmaya özen gösteriyorum. Site de paylaşılan tüm yazıları, büyük bir keyif ile takip ediyor, okuyor bilgileniyor istifade ediyorum.

Önümüzde idrak edeceğimiz kutsal dini kurban bayramı var. Değerli site arkadaşlarımızın ömürleri uzun ve sağlıklı, kaliteli olsun, sizin ve sevdikleriniz için yarınlar umutlu, huzurlu ve gönlünüze göre olsun diyorum, sonsuz teşekkürlerimle kutsal kurban bayramınızı da tebrik ediyor herkese sevgi ve saygılar sunuyorum.

05.10.2013
Mustafa AKTEN