Tekil Mesaj gösterimi
Eski 06.10.13, 00:41   #9
Hasat
Süper Üye

Hasat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 153
Ettiği Teşekkür: 8748
Aldığı Teşekkür: 12916
Rep Derecesi : Hasat gerçekten güzelHasat gerçekten güzelHasat gerçekten güzelHasat gerçekten güzelHasat gerçekten güzelHasat gerçekten güzelHasat gerçekten güzelHasat gerçekten güzelHasat gerçekten güzelHasat gerçekten güzelHasat gerçekten güzel
Ruh Halim: none
Standart Cevap: Türkiye Gerçekleri, Yakışır Oğluma !

Az önce müşteri cep telefonuna kampanyanız ne var dedi. Cep telefonunuzamı kampanya almak istiyorsunuz dedim evet dedi. Biz de cep elefonuna kampanya olmaz evden cebi aramak için kampanyalar var dedim. Niye burası türksel değilmi ? dedi

Hayır burası Türk Telekom TTnet Avea bizim dedim. Niye Türk Telekom Türkselin değil mi? dedi koptuğum an o andı. Üstelik abinin cep operatörüde avea mış.

----------------------------------------------------------------------------------

Bugün bir müşteri hiddetle telefonu kapatmak istediğini söyledi. Neden deyince de Türk Telekom gavurların ben Türksele geçeceğim dedi. Türkselin Türklerin olduğunu nerden çıkardın deyince adının başında Türk yazıyorya dedi. Sanki Türk Telekom da Gavur Telekom yazarmış gibi Türksel Türklerde kalmış gibi.

-----------------------------------------------------------------------

Bu konuşmalar Türktelekom da çalışan bir memurla müşteri arasında geçti. Gerçek yani. Hani şu tuhaf şekilde özelleştirilen sesizce elden ele satılan ve gerçek sahiplerinin kim olduğunu çalışanlarının bile bilmediği bir Telekom ofisinde. Şimdi siz bu halktan gerçekleri görmesini mi bekliyorsunuz daha çokk beklersiniz..

Hasat isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
8 Üyemiz Hasat'in Mesajına Teşekkür Etti.