Tekil Mesaj gösterimi
Eski 06.10.13, 01:46   #14
Larasu
Üye

Larasu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 21
Ettiği Teşekkür: 1261
Aldığı Teşekkür: 1191
Rep Derecesi : Larasu muhteşem bir gelişmedeLarasu muhteşem bir gelişmedeLarasu muhteşem bir gelişmedeLarasu muhteşem bir gelişmedeLarasu muhteşem bir gelişmedeLarasu muhteşem bir gelişmedeLarasu muhteşem bir gelişmedeLarasu muhteşem bir gelişmedeLarasu muhteşem bir gelişmedeLarasu muhteşem bir gelişmedeLarasu muhteşem bir gelişmede
Ruh Halim: Keyifli
Standart Cevap: Bu Para Kürt Halkının Onurunu Kırıyor

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi ReaL Mesajı göster
Artık haritalar ayyukaya çıktı iyice.. Gizli saklı değil. Gidişat belli.

Alıştırılıyor yavaş yavaş..

İpin ucunda ABD var. Artık bunu bilmeyen yoktur, ama var. Var var. Hatta bu sitede bile gözleri kör olmuş, kulakları sağır birkaç kişi var...
Bundan cok degil 2 sene evvel iki cocugun arasinda gecen bir diyaloga sahit olmustum. Cocugun biri ısrarla Kurdistan var diyor, digeri hayir yok, öyle bir yer ne duydum ne biliyorum diyor.

Diger cocuk sesini yükselterek var tabi ki, bizim evde haritasi bile asili duvarda diyor. Ben de harita lafini duyunca dayanamadim sinirle odaya girdim ne haritasiymis o dedim. Çocuk Kurdistanin haritasi dedi. Ben yok öyle bi yer dedim, cocuk israrla var hatta duvarimizda asili diyor.

Ben de harita kolay dedim, bir harita bastiririm adina da lararistan derim dedim. Önemli olan bunun dünya haritasinda gözükmesi dedim. Bunu derken böyle biseyin gerceklesme ihtimali olamaz diyordum ki su an kendi paralarini bassalar sasirmam diyorum geldigimiz duruma bakin.