Tekil Mesaj gösterimi
Eski 06.10.13, 02:14   #23
Aristo
Müdavim

Aristo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 980
Ettiği Teşekkür: 45967
Aldığı Teşekkür: 39531
Rep Derecesi : Aristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: Huzurlu
Standart Cevap: Bu Para Kürt Halkının Onurunu Kırıyor

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi Cliff Durden Mesajı göster
Aristo öncelikle yazına sondan başlayayım..

Halk dalkavukluğu bana bir hakarettir. Bu forumun ayrı bir havası var. Turkforumdayken ya da günlük hayatta biri bana bu lafı etse, ALlah şahidimdir ki, rezil ederdim.

Onlar ayrı bir devlet kurmayı istemiş de bilmem neymiş de, oymuş da buymuş da, aklın nasıl alır bilmem, ister dalkavukluk de ister yalakalık de, ne derse de benim gördüğüm şey bir hakkın sadece zenginlere verildiği gerçeğidir.

Bana solculuk numaraları çekme.. Solla alakası olan biri senin bu yazdıklarını yazmaz. Ortada fakirlere verilmeyen bir hak var, ayrımcılığın dibine vurulmuş, solcu dediğin bunu eleştirir, eleştirmiyorsa da edebiyle susar, eleştireni dalkavuklukla suçlamaz!

Bundan sonra yazılarımın sertleşmemesini istiyorsanız beni bilmem nelikle suçlamaya son veriniz. Bu güne kadar benden bu forum bu tatta bir yazı görmemiştir sanırım, olaya bir de bu açıdan bakınız;

Sevgilerimle!
Şimdi sen şu kürt meselesi denen meseleye bakınca bütünü değil de parçayı görüyorsan ben ne yapayım ki?

Sanki mesele fakirlere verilmeyen tek bir haktan ibaretmiş gibi...

Ben olaya genel anlamıyla bakıyorum. Sen tek bir konuya indirgeyerek bakıyorsun.

Sadece popülist olduğunu söylesem hiç gücüne gitmeyecekti... Türkçesini yazmam neden gücüne gitti?

Neyse küçücük bir ironiyi bu kadar büyütmenin anlamı yok.

Yanlız meseleye böyle tekil haberler üzerinden değil, o tekilleri ''Kürt Meselesi ve Çözümü'' genellemesinin altına teker teker dizersen belki daha doğru tavırlar geliştirebilirsin.