Tekil Mesaj gösterimi
Eski 06.10.13, 13:41   #3
Mustafa Akten
Abdülmelik Hankendi

Mustafa Akten - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 532
Ettiği Teşekkür: 21541
Aldığı Teşekkür: 11270
Rep Derecesi : Mustafa Akten şöhret ötesinde bir itibarı vardırMustafa Akten şöhret ötesinde bir itibarı vardırMustafa Akten şöhret ötesinde bir itibarı vardırMustafa Akten şöhret ötesinde bir itibarı vardırMustafa Akten şöhret ötesinde bir itibarı vardırMustafa Akten şöhret ötesinde bir itibarı vardırMustafa Akten şöhret ötesinde bir itibarı vardırMustafa Akten şöhret ötesinde bir itibarı vardırMustafa Akten şöhret ötesinde bir itibarı vardırMustafa Akten şöhret ötesinde bir itibarı vardırMustafa Akten şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: Yalniz
Standart Cevap: "Kürtçe Özel Okul" Diyenler 68 Kuşağının Bu Mücadelesini Biliyor mu?

Modern ve sosyal devlet olmanın şerefli ilkelerinden eğitim, sağlık savunma, can ve mal güvenliğidir. Bunların birlikteliğinin nasıl sağlanacağını, ülküdaşlığın nasıl olacağını, Cumhuriyet ilkelerinden olan tevhid-i tedrisat ve ünlü milli eğitim bakanlarımızdan Hasan Ali Yücel uygulamaları ortaya koymuştur.

Eğitim niçin özel okullara mahkum olsun? Yeterli ve nitelikli eğitim ve öğretim sistemi kurulamamış, eğitim ve öğretim yobazların ve badem bıyıklı olanların elinde şekillenmeye başlamışsa bilinçli olarak başka yerlere kanalize başlamış ve bu gün yaşanan sıkıntıların kaynağında bunlar vardır.