Tekil Mesaj gösterimi
Eski 06.10.13, 15:21   #44
Basakca
Yönetici

Basakca - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 2209
Ettiği Teşekkür: 85359
Aldığı Teşekkür: 82599
Rep Derecesi : Basakca şöhret ötesinde bir itibarı vardırBasakca şöhret ötesinde bir itibarı vardırBasakca şöhret ötesinde bir itibarı vardırBasakca şöhret ötesinde bir itibarı vardırBasakca şöhret ötesinde bir itibarı vardırBasakca şöhret ötesinde bir itibarı vardırBasakca şöhret ötesinde bir itibarı vardırBasakca şöhret ötesinde bir itibarı vardırBasakca şöhret ötesinde bir itibarı vardırBasakca şöhret ötesinde bir itibarı vardırBasakca şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: Ruhsuz
Standart Cevap: Bu Para Kürt Halkının Onurunu Kırıyor

Bu Hasip de Kürt değil mi? Madem onuru kırılıyor, bu para olarak bahsettiği her kuruşunda Atamın fotoğrafı bulunan Türk Lirası olarak ödenen maaşını almasın ve örnek olsun onurunu kurtarsın.

Abartmatozu çok güzel bir konuya değindi. Son yeni alınan uzman yardımcılarının çoğu kürt kökenli ve hemen hepsi doğudan geldi. Bunlar anadil dedikleri kendi dilleri eğitim almış olsalar kamu kurumlarında nasıl görev yapacaklar ve onlarla birlikte çalışanlar nasıl iletişim kuracaklar. Zira duyuyorum kendi aralarında ve aileleriyle hep kürtçe konuşuyorlar. Çoğunun ebeveynleri Türkçe bilmiyor.

Hasip Efendiyi göreve çağırıyorum ve onurunu kurtarsın bu milletin ödemiş olduğu vergiler ile 3 ayda bir aldığı yüklüce maaşı almasın. Nasıl olsa okyanus ötesinden kaynakları sağlam.

Basakca isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
7 Üyemiz Basakca'in Mesajına Teşekkür Etti.