Tekil Mesaj gösterimi
Eski 06.10.13, 16:57   #30
Kartal
Müdavim

Kartal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 1414
Ettiği Teşekkür: 17569
Aldığı Teşekkür: 24297
Rep Derecesi : Kartal şöhret ötesinde bir itibarı vardırKartal şöhret ötesinde bir itibarı vardırKartal şöhret ötesinde bir itibarı vardırKartal şöhret ötesinde bir itibarı vardırKartal şöhret ötesinde bir itibarı vardırKartal şöhret ötesinde bir itibarı vardırKartal şöhret ötesinde bir itibarı vardırKartal şöhret ötesinde bir itibarı vardırKartal şöhret ötesinde bir itibarı vardırKartal şöhret ötesinde bir itibarı vardırKartal şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: none
Standart Cevap: Trafik Stresiyle Nasıl Başa Çıkılır

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi ReaL Mesajı göster

Yahu öbür tarafa gitmeden bir göreyim artık..

En yakın zamanda beklerim, en yakın..

Bayanlar derken anlayın artık dimi.. İçlerinden birkaç iyi şoför çıkmış neyi değiştirir, zaten çoğunluktan bahsediyoruz..
Ben bayan şöför gördümmü ne arkasına fazla sokulurum, nede önünde seyrederim, bir yolunu bulup uzaklaşırım
İstisnalar hariç genel olarak çok kötü araç kullanıyorlar, sanki şehir tarfiği değilde, bomboş futbol sahasında araç kullanıyorlar, trafikte başka kimse yokmuş gibi, aman aman aman, allah korusun diyeceğim ama allah bana akıl verdiği için o aklım ile kendimi koruyumaya çalışıyorum, bu güne kadar başarılı oldum sayılır
Kartal isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
4 Üyemiz Kartal'in Mesajına Teşekkür Etti.