Tekil Mesaj gösterimi
Eski 06.10.13, 17:24   #32
Canan
Çiçekci kız

Canan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 5429
Ettiği Teşekkür: 97403
Aldığı Teşekkür: 135823
Rep Derecesi : Canan şöhret ötesinde bir itibarı vardırCanan şöhret ötesinde bir itibarı vardırCanan şöhret ötesinde bir itibarı vardırCanan şöhret ötesinde bir itibarı vardırCanan şöhret ötesinde bir itibarı vardırCanan şöhret ötesinde bir itibarı vardırCanan şöhret ötesinde bir itibarı vardırCanan şöhret ötesinde bir itibarı vardırCanan şöhret ötesinde bir itibarı vardırCanan şöhret ötesinde bir itibarı vardırCanan şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: none
Standart Cevap: Trafik Stresiyle Nasıl Başa Çıkılır

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi Kartal34 Mesajı göster
Ben bayan şöför gördümmü ne arkasına fazla sokulurum, nede önünde seyrederim, bir yolunu bulup uzaklaşırım
İstisnalar hariç genel olarak çok kötü araç kullanıyorlar, sanki şehir tarfiği değilde, bomboş futbol sahasında araç kullanıyorlar, trafikte başka kimse yokmuş gibi, aman aman aman, allah korusun diyeceğim ama allah bana akıl verdiği için o aklım ile kendimi koruyumaya çalışıyorum, bu güne kadar başarılı oldum sayılır
Sen de mi Kartal ... Neyse ki ''istisnalar hariç'' demişsin

Almanya'da, Fahrschule öğretmenleri, yeterli görmediği kimselere (bayan ya da erkek farketmez), ehliyet vermezler; sınavı 3. kaybetmeden sonra kişiyi zeka kontrolüne gönderirler

Benim dayım, iyi hatırlıyorum, torpil ile ehliyet almıştı zamanında. Bu da var işin içinde

Canan Şu Anda Forumda.   Alıntı ile Cevapla
6 Üyemiz Canan'in Mesajına Teşekkür Etti.