Tekil Mesaj gösterimi
Eski 06.10.13, 17:28   #2
Kartal
Müdavim

Kartal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 1414
Ettiği Teşekkür: 17569
Aldığı Teşekkür: 24297
Rep Derecesi : Kartal şöhret ötesinde bir itibarı vardırKartal şöhret ötesinde bir itibarı vardırKartal şöhret ötesinde bir itibarı vardırKartal şöhret ötesinde bir itibarı vardırKartal şöhret ötesinde bir itibarı vardırKartal şöhret ötesinde bir itibarı vardırKartal şöhret ötesinde bir itibarı vardırKartal şöhret ötesinde bir itibarı vardırKartal şöhret ötesinde bir itibarı vardırKartal şöhret ötesinde bir itibarı vardırKartal şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: none
Standart Cevap: Yasaklanan Kitaplar

'Anna Karenina- Tolstoy' bu romanı ben 70,li senelerde okudum ama yasak olduğunu ilk defa duyuyorum. Hemde kitabı İstanbul sahaflar çarşısından ikinci el olarak almıştım. Demekki bilmeden suç işlemişiz

Güzel paylaşım sağolasın
Şimdi bu aklım ile daha derin düşünebiliyorum, kitap yasaklamak ile hiçbiryere varılamıyormuş, bu yasaklar o ülkenin demokrasi ile imtihanını ve gelişmişlik ölçüsünü gösteriyor.
Bir şeyide itiraf etmeden geçmeyeyim o yasaklılar listesinde iyi etmişlerde yasaklamışlar dediklerimde olmadı değil ama şimdiki aklımla değil, devletin verdiği resmi eğitim sistemi ve değersiz basınımızın yönlendirmeleri sayesinde.
Kartal isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
12 Üyemiz Kartal'in Mesajına Teşekkür Etti.