Tekil Mesaj gösterimi
Eski 06.10.13, 20:18   #19
Insanlikarayan
. . . . Gurbet Ellerde . . . .

Insanlikarayan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 294
Ettiği Teşekkür: 131255
Aldığı Teşekkür: 42646
Rep Derecesi : Insanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: none
Insanlikarayan - MSN üzeri Mesaj gönder
Standart Cevap: Türkiye Gerçekleri, Yakışır Oğluma !

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi ReaL Mesajı göster

Hiç de sert değil, yapılması gerekeni yapıyorum.. En azından senin gibi hakaret etmiyorum,

* * *

Yazıdan çıkarttığın sonuç; "Bim de herşey yarı yarıya diğer yerlerde kazıklanmıyorum, iyiki varsın Bim" demek sence normal mi?

Yazının tüm içeriğine sadece bunu mu diyebiliyorsun?

Neyse...

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi ala'turka Mesajı göster
Memleketin hakimi var savcıları var,
varsa bir usülsüzlük, suç duyurusunda bulunmayan alçaktır,
Öyle bişi olsa dosya uzmanı kılıçdaroğlu bu fırsatı kaçırırmı zannediyorsunuz,

Böyle luzumsuz konularla uğraşmıyorum, neymiş, Bam-Bum-Bim,
almışmış, zengin olmuş, benim komşuda son zamanlarda acayip zenginleşti, kıskanıyorum ama
Evde islerim oldugu icin silinen yorumu görmedim.

Ama su Bim davasi isleri biraz karistirdi?.

Iki ayri kafadan ayni fil´ler cikipta, ayni Kaval calinirmi diye düsünmeye basladim.

Bir taraftan Sehit Oglu diye kendini Tanittin?, öbür taraftan Alaturka´da ayni Siveyi kullaniyor?.

Bu kadar tesadüf acaba olurmu, yoksa kendinizi tanittinizmi diye düsüncelere kapildim.

En azindan burada sitede olan kayitlara bakildiginda, Hangi IP-Numarasindan geldigine bakildiginda, Hane belli olur diye düsünüyorum!.

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi Slower Mesajı göster
Yazdığım yorum o kadar değildi neyse yorumu geç zaten çok saçma sapan bir konu

Şunu tekrar söyleyeyim Vallahi Billahi Tillahi size hakaret etmek gibi bir düşüncem olmadı olmazda özel mesaj atıp konuşmakta istedim ama pek oralı olmadınız. Olduysa bir kusurumuz tekrar özür dilerim, iyi akşamlar abi

Burada Özel mesajla, Cogu konularda Türkcemin yetersizligi yüzünden, aciklamalar yapip, yanlis anlasilmalari ortadan kaldirmistim.

Simdi burada Sacin kisa diye, bir sey uydurupta ortaya bir sey atmaya calisma derim.

Hem Dinimizde bile, Her An Yemin edilmez!.

Kendim ne Abime karsi, nede Kardeslerime karsi Yemini kullanirim, inanmazlarsa, bu benim Problemim degil!.

Simdi yeniden direk olarak sorayim dedim, Alaturka senin Akrabanmi oluyor?.

Türkiyede yasamasa bile!.

Ne Mutlu Türk'üm Diyebilene!.

Çetin Düşlü.
Insanlikarayan Şu Anda Forumda.   Alıntı ile Cevapla