Tekil Mesaj gösterimi
Eski 06.10.13, 20:28   #20
Aristo
Müdavim

Aristo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 982
Ettiği Teşekkür: 45973
Aldığı Teşekkür: 39540
Rep Derecesi : Aristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: Huzurlu
Standart Cevap: Türkiye Gerçekleri, Yakışır Oğluma !

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi ala'turka Mesajı göster
Memleketin hakimi var savcıları var,
varsa bir usülsüzlük, suç duyurusunda bulunmayan alçaktır,
Öyle bişi olsa dosya uzmanı kılıçdaroğlu bu fırsatı kaçırırmı zannediyorsunuz,

Böyle luzumsuz konularla uğraşmıyorum, neymiş, Bam-Bum-Bim,
almışmış, zengin olmuş, benim komşuda son zamanlarda acayip zenginleşti, kıskanıyorum ama
İşte cevap bu!

Hiç düşünmez ki, dikta rejimlerinde de Hakim, savcı ve hatta avukat bile vardır ama maalesef hak, hukuk ve adalet yoktur! Kılıçdaroğlu'nun 400 liralık gömleği için yeri göğü inletenlerin, başbakanlarının 10 bin dolarlık saatine ses çıkarmadıkları geldi aklıma.

Evet işinize gelmeyen şeylerle önüne link koyulmasına rağmen pek uğraşmazsın sen... Biliyoruz bu huyunu...

Yanlız ''inançlı'' diye gezersiniz ya...

Bak sana biraz din bilgisi dersi vereyim.

Alıntı:
.... Sana Allah yolunda ne vereceklerini sorarlar. De ki; «ihtiyaçlarınızdan artakalanını verin!» Allah size ayetlerini bu şekilde açıklıyor ki düşünesiniz. Bakara / 219
Alıntı:
36:21 – “Sizden bir ücret istemeyen, sizden hiç menfaat beklemeyen, dosdoğru yolda yürüyen bu kimselere uyun!”

Alıntı:
Ülkelerden niceleri vardır ki, Rablerinin ve O'nun elçilerinin emrine karşı gelip azmışlar, böylece Biz de onları çetin bir hesaba çekmişiz ve onları benzeri görülmedik bir azapla azaplandırmışız. (Talak Suresi, 8)
Sen de bunları başbakanına ve çocuklarına hatırlat!