Tekil Mesaj gösterimi
Eski 06.10.13, 20:43   #23
ala'turka
Yasaklı Üye

ala'turka - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 15
Ettiği Teşekkür: 2110
Aldığı Teşekkür: 3866
Rep Derecesi : ala'turka muhteşem bir gelişmedeala'turka muhteşem bir gelişmedeala'turka muhteşem bir gelişmedeala'turka muhteşem bir gelişmedeala'turka muhteşem bir gelişmedeala'turka muhteşem bir gelişmedeala'turka muhteşem bir gelişmedeala'turka muhteşem bir gelişmedeala'turka muhteşem bir gelişmedeala'turka muhteşem bir gelişmedeala'turka muhteşem bir gelişmede
Ruh Halim: none
Standart Cevap: Türkiye Gerçekleri, Yakışır Oğluma !

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi Aristo Mesajı göster
İşte cevap bu!

Hiç düşünmez ki, dikta rejimlerinde de Hakim, savcı ve hatta avukat bile vardır ama maalesef hak, hukuk ve adalet yoktur! Kılıçdaroğlu'nun 400 liralık gömleği için yeri göğü inletenlerin, başbakanlarının 10 bin dolarlık saatine ses çıkarmadıkları geldi aklıma.

Evet işinize gelmeyen şeylerle önüne link koyulmasına rağmen pek uğraşmazsın sen... Biliyoruz bu huyunu...

Yanlız ''inançlı'' diye gezersiniz ya...

Bak sana biraz din bilgisi dersi vereyim.

Sen de bunları başbakanına ve çocuklarına hatırlat!
Aristo vallahi seni takdir ediyorum, doğru yoldasın, Ak partiyi kendi silahıyla vurmaya çalışiıyorsun,
bizlerin anlayacağı dili kullanıyorsun, bu forumda bunu başkaları beceremiyor, Akp yi ayet ve hadislerle vuruyorsun,
Ben bu ayetlere karşı çıkacak değilim, eleştirdikleriyin hepsi yanlış demiyorum,
Öyle yada böyle bu başbakan halkın istediklerini gerçekleştiriyor,
Hani gülü seven dikenine katlanır misali,
Tayyip erdoğanı sütten çıkmış ak akaşık demiyoruz zaten
ala'turka isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
ala'turka'in Mesajına Teşekkür Etti