Tekil Mesaj gösterimi
Eski 07.10.13, 01:36   #33
Kartal
Müdavim

Kartal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 1414
Ettiği Teşekkür: 17570
Aldığı Teşekkür: 24297
Rep Derecesi : Kartal şöhret ötesinde bir itibarı vardırKartal şöhret ötesinde bir itibarı vardırKartal şöhret ötesinde bir itibarı vardırKartal şöhret ötesinde bir itibarı vardırKartal şöhret ötesinde bir itibarı vardırKartal şöhret ötesinde bir itibarı vardırKartal şöhret ötesinde bir itibarı vardırKartal şöhret ötesinde bir itibarı vardırKartal şöhret ötesinde bir itibarı vardırKartal şöhret ötesinde bir itibarı vardırKartal şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: none
Standart Cevap: Trafik Stresiyle Nasıl Başa Çıkılır

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi Canan Mesajı göster
Sen de mi Kartal ... Neyse ki ''istisnalar hariç'' demişsin

Almanya'da, Fahrschule öğretmenleri, yeterli görmediği kimselere (bayan ya da erkek farketmez), ehliyet vermezler; sınavı 3. kaybetmeden sonra kişiyi zeka kontrolüne gönderirler

Benim dayım, iyi hatırlıyorum, torpil ile ehliyet almıştı zamanında. Bu da var işin içinde
EEE Canan orası Almanya, burası Türkiye arada o kadar fark olsun
Benim eşimde Almanya doğumlu ilk sınavda ehliyet aldı ve o meşhur, şuan tedavulden kalkan 1972 model WW münibüs ile Türkiye'ye geliyordu anlayacağın iyi eğitim almış şöför, istisna derken bunları kastediyorum tabiiki.
Birde teyzemin kızı ehliyet aldı, şu an rahmetli (allah rahmet eylesin), ehliyet aldıktan sonra 20 senede bir sefer araba dahi kullanmadı. Kullannalarıda görüyoruz zaten, ben profosyonel söförüm öyle günlük araç araç kullanan biri değildim, her çeşit kara taşıtı kullandım sizin anlayacağınız dil ile LKW dahil
Tecrube konuşuyorsa bir bildiği vardır
Kartal isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
4 Üyemiz Kartal'in Mesajına Teşekkür Etti.