Tekil Mesaj gösterimi
Eski 09.10.13, 15:53   #1
Selin
Üye

Selin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 11
Ettiği Teşekkür: 70
Aldığı Teşekkür: 160
Rep Derecesi : Selin Karimasını arttırmak için doğru yerdeSelin Karimasını arttırmak için doğru yerdeSelin Karimasını arttırmak için doğru yerdeSelin Karimasını arttırmak için doğru yerdeSelin Karimasını arttırmak için doğru yerdeSelin Karimasını arttırmak için doğru yerdeSelin Karimasını arttırmak için doğru yerdeSelin Karimasını arttırmak için doğru yerdeSelin Karimasını arttırmak için doğru yerdeSelin Karimasını arttırmak için doğru yerdeSelin Karimasını arttırmak için doğru yerde
Ruh Halim: none
Standart Zorunda Değiliz

Madem Kürt çocuğu andımızı okumak zorunda değil, biz de onların kaçak elektrik faturalarını ödemek zorunda değiliz...!

Her sene 1 çocuk doğurarak koloniler halindekilerin, hem sağlık hem eğitim giderlerini karşılamak zorunda değiliz...

Sınırlarımız yol geçen hanı gibi önüne geleni kabul edip bakmak zorunda değiliz...

Bizler dershane köşelerinde çocuklarımızı yarış atı gibi sınavlara hazırlarken, elin Suriyeli'sini sınavsız üniversitemize sokmak zorunda değiliz!

Benim milletim yıllarca üç kuruşu bir araya getirip ev alma hayalleri kurarken ne idüğü belli olmayan örgütlere devletin kasasını peşkeş çekmek zorunda değiliz!
Selin isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
20 Üyemiz Selin'in Mesajına Teşekkür Etti.