Tekil Mesaj gösterimi
Eski 09.10.13, 23:22   #30
C.Cienfuegos
Uzman Üye

C.Cienfuegos - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 95
Ettiği Teşekkür: 1191
Aldığı Teşekkür: 5226
Rep Derecesi : C.Cienfuegos muhteşem bir gelişmedeC.Cienfuegos muhteşem bir gelişmedeC.Cienfuegos muhteşem bir gelişmedeC.Cienfuegos muhteşem bir gelişmedeC.Cienfuegos muhteşem bir gelişmedeC.Cienfuegos muhteşem bir gelişmedeC.Cienfuegos muhteşem bir gelişmedeC.Cienfuegos muhteşem bir gelişmedeC.Cienfuegos muhteşem bir gelişmedeC.Cienfuegos muhteşem bir gelişmedeC.Cienfuegos muhteşem bir gelişmede
Ruh Halim: Cap Canli
Standart Cevap: Zorunda Değiliz

Siyaset dediğin strajedi ve akıl işidir, AKP'nin belirlediği gündemi kovalamak, inat olsun diye olmadık bir işte ısrar etmek değildir. Oylar sayılsın denildi kimin oyları sayılacak? CHP'nin tabiki, CHP'li değilsen necisin bilmiyorum, ama şuna eminim senin desteklediğin partinin de seçilmiş bir hükümeti meşru saymıyorum diyecek kadar oy alabildiğini sanmıyorum.

CHP'ye 1 sefer o verdim bir tanesi referandumda hayır oyu bir tanesi de genel seçimdi, şimdi olsa oy verecek bir partim yok çünkü Kılıçdaroğlu ve kadrosu fena halde hayal kırıklığı yarattı.

"Tanrım, artık bir ateist olduğum için beni bağışla , ama Nietzsche'yi okudun mu?"

John Fante
C.Cienfuegos isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
C.Cienfuegos'in Mesajına Teşekkür Etti