Tekil Mesaj gösterimi
Eski 09.10.13, 23:27   #38
Aristo
Müdavim

Aristo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 982
Ettiği Teşekkür: 45973
Aldığı Teşekkür: 39540
Rep Derecesi : Aristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: Huzurlu
Standart Cevap: Zorunda Değiliz

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi C.Cienfuegos Mesajı göster
Siyaset dediğin strajedi ve akıl işidir, AKP'nin belirlediği gündemi kovalamak, inat olsun diye olmadık bir işte ısrar etmek değildir. Oylar sayılsın denildi kimin oyları sayılacak? CHP'nin tabiki, CHP'li değilsen necisin bilmiyorum, ama şuna eminim senin desteklediğin partinin de seçilmiş bir hükümeti meşru saymıyorum diyecek kadar oy alabildiğini sanmıyorum.

CHP'ye 2 sefer o verdim bir tanesi yerel bir tanesi de genel seçimdi, şimdi olsa oy verecek bir partim yok çünkü Kılıçdaroğlu ve kadrosu fena halde hayal kırıklığı yarattı.
Nitelik ve nicelik kavramları fizikte de kullanılır da biraz da bunun felsefik anlamlarını düşün.

Çok olmak marifet değil, hele ki bu zekan ile cahil çoğunluğa adapte olman hiç doğru değil...

Bana ne bakamayacağı kadar çocuğu fırlatıp, sonra da onlara ilgi ve alaka göstermeden sokağa bırakıp ardında da feryat edenlerin çoğunluğundan...

Hayvanlar bile bakabileceği kadar doğuruyor veya yumurtluyor...

Nicelikle ilgim yok benim!