Tekil Mesaj gösterimi
Eski 09.10.13, 23:32   #42
C.Cienfuegos
Uzman Üye

C.Cienfuegos - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 95
Ettiği Teşekkür: 1191
Aldığı Teşekkür: 5226
Rep Derecesi : C.Cienfuegos muhteşem bir gelişmedeC.Cienfuegos muhteşem bir gelişmedeC.Cienfuegos muhteşem bir gelişmedeC.Cienfuegos muhteşem bir gelişmedeC.Cienfuegos muhteşem bir gelişmedeC.Cienfuegos muhteşem bir gelişmedeC.Cienfuegos muhteşem bir gelişmedeC.Cienfuegos muhteşem bir gelişmedeC.Cienfuegos muhteşem bir gelişmedeC.Cienfuegos muhteşem bir gelişmedeC.Cienfuegos muhteşem bir gelişmede
Ruh Halim: Cap Canli
Standart Cevap: Zorunda Değiliz

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi ReaL Mesajı göster

Hangi kanunda yazıyor bu? Daha önce Akp nin başındaki kişi Refah partisinde iken, hükümete ve hükümetin icraatlarına saygı gösteriyor muydu? Hem müslüman, hem laik olunmazzzzzz diye bas bas bağıran kimdi?
Hukuk'u gukuk kuşu sanıyorsun herhalde.. Hangi hukuktan bahsediyorsun? Ergenekon davasını hiç mi takip etmedin? Sanık kişinin telefonuna yüklenen telefon numaraları, tespit edilince sehven yanlışlıkla oldu demeler. Kişilerin bilgisayarlarına uzaktan yüklenen yazılar.. Hangi birini sayayım ki.. Sanıklara söz hakkı verilmemesi vs vs..
Bunun adını bu şekilde koydular. Eski adı neydi biliyor musun? PKK ya açılım paketi.. Şimdi belirt bakalım. Hangi madde demokratikleşme ile alakalı..?
Ne yapmak istediğini tam anlayamadım. Beyin fırtınası yaptırmak gibi bir niyetin olmalı.

Önce, yazdıklarına bak sana kim teşekkür etmiş...

Önce kimseye şucusun bucusun dememeyi bir bil.. Ne biliyorsun bizlerin ya da onun bunun bilmem hangi partiye gönül verdiğini? Bilmeden CHP deyip çıkmışsın işin içinden...

CHP lideri Kürt demişsin. Bu akp gelmeden Türk, Kürt ayrımı var mıydı?

Akp nin her işine yanlış demekten sıkılmıyoruz evet.. Yorulmayacağız da.. Müslüman insanların bir ülkede çok olması neyi değiştirir.. Sen bir de üniversitede okuyorsun değil mi? Bak konuyu yazan şahıs daha 15 yaşında ve senden çok mantıklı yazmış..

Daha önce de rüzgar gülü gibi rüzgarın estiği yöne doğru yorumlar yapıyordun. Son zamanlarda normalleşmiştin..

Daha düne kadar Akp yi en şiddetli eleştiren sen, ne oldu da birden böyle çark ettin?

RTE'nin siyasi engelini kaldıran CHP'nin eski lideri Baykal'dır. Nasıl seçilmiş, kanunlara nasıl uyulmuş CHP'den soracaksın benden değil. Bak mesela CHP'ye oy vermiş birisi olarak ben soruyorum şimdi, takır takır eleştiriyorum sen de sor.

"Tanrım, artık bir ateist olduğum için beni bağışla , ama Nietzsche'yi okudun mu?"

John Fante
C.Cienfuegos isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
C.Cienfuegos'in Mesajına Teşekkür Etti