Tekil Mesaj gösterimi
Eski 09.10.13, 23:39   #48
ReaL
Deniz Sevengillerden

ReaL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 2602
Ettiği Teşekkür: 161539
Aldığı Teşekkür: 177615
Rep Derecesi : ReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: Arastirmaci
Standart Cevap: Zorunda Değiliz

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi C.Cienfuegos Mesajı göster
RTE'nin siyasi engelini kaldıran CHP'nin eski lideri Baykal'dır. Nasıl seçilmiş, kanunlara nasıl uyulmuş CHP'den soracaksın benden değil. Bak mesela CHP'ye oy vermiş birisi olarak ben soruyorum şimdi, takır takır eleştiriyorum sen de sor.

Muhalefet elinden geleni yapıyor. Tabi senin haberin yoktur o ayrı.. Tüm konuşmalarını dinliyorum, izliyorum. Tabi sen dizilerden başını kaldırırsan, bir de sadece Ulusal ve Halk Tv den verilen konuşmalarını izlersen, neler yapıldığını öğrenirsin..

Engeli kaldırmak ile ne kadar demokrat olduğunu gösterdi.. Bu ayrıntıyı burada açmaya gerek yok, zaten oldukça konudan uzaklaşıldı...

Senin yaptığın eleştirmek değil, yalakalık..

Andımıza bile antidemokratik diyorsun ya, daha seninle tartışılmaz..

Bir de üniversitede okuyorsun.. Geçirdiğin yıllara yazık..

* * *

Bu arada daldan dala zıplama. Bunlar demogoji incelikleridir, ben yemem.

Tüm katılımcı arkadaşların okumasını rica ediyorum... Lütfen Tıklayınız..
* * *
ReaL Şu Anda Forumda.   Alıntı ile Cevapla
10 Üyemiz ReaL'in Mesajına Teşekkür Etti.