Tekil Mesaj gösterimi
Eski 09.10.13, 23:47   #55
ReaL
Deniz Sevengillerden

ReaL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 2603
Ettiği Teşekkür: 161604
Aldığı Teşekkür: 177633
Rep Derecesi : ReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: Arastirmaci
Standart Cevap: Zorunda Değiliz

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi C.Cienfuegos Mesajı göster
Eleştirmediğim kimse yoktur, AKP'yi de yeri geldi eleştirdim, CHP'yi de. MHP'den bahsetmeye gerek bile görmüyorum zaten.
Derdimi yeterince anlattım, bakış açımı ifade ettim, sezarın hakkını sezara verdim, bu kadarı yeterli.
İyi akşamlar.
Sana tavsiyem.. Seçimlere 6 ay kadar bir zaman kaldı. Akp ye yazıl. Sandık başlarında görev yaparsın.

CHP nin nesini eleştireceksin? İcraatın başında olanı eleştir önce..

Akıllıymışsın ama.. Ne gerek var ki mücadele etmeye. Kim başta, ondan yana ol, onun gibi ol, olamasan bile olmuş gibi yap keyfine bak.

Böyle insanları biliyorum ben. Abdestsiz cuma namazına koşarak gidiyorlar. Koştuğunu görenler "hayırdır yahu, ne bu acele" diye soranlara da, "Cumayı kaçırıyorum, yetişeyim diyor" utanmadan sıkılmadan..

Tüm katılımcı arkadaşların okumasını rica ediyorum... Lütfen Tıklayınız..
* * *
ReaL isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
9 Üyemiz ReaL'in Mesajına Teşekkür Etti.