Tekil Mesaj gösterimi
Eski 10.10.13, 00:02   #62
Basakca
Yönetici

Basakca - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 2209
Ettiği Teşekkür: 85359
Aldığı Teşekkür: 82599
Rep Derecesi : Basakca şöhret ötesinde bir itibarı vardırBasakca şöhret ötesinde bir itibarı vardırBasakca şöhret ötesinde bir itibarı vardırBasakca şöhret ötesinde bir itibarı vardırBasakca şöhret ötesinde bir itibarı vardırBasakca şöhret ötesinde bir itibarı vardırBasakca şöhret ötesinde bir itibarı vardırBasakca şöhret ötesinde bir itibarı vardırBasakca şöhret ötesinde bir itibarı vardırBasakca şöhret ötesinde bir itibarı vardırBasakca şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: Ruhsuz
Standart Cevap: Zorunda Değiliz

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi ala'turka Mesajı göster
Eski demokratlar şimdinin darbecileri oldu,
Tayyip erdoğan geldi diye evrensel değer olan demokrasiden vazgeçmek doğrumu peki
Hangi demokrasiden bahsediyorsun Alaturka?

Hukuk devleti var deniliyor bana birisi var olan bu hukuk devletini gösterebilir?

Taraf olmasan bertaraf olursun diye zikreden birinden demokrasinin ilkelerine sadık kalacağına mı inanıyorsunuz?

Daha konuşmasını bilmeyen veledine gemi aldığı duyulduğunda gemi ile gemiciği ayırt edemeyen birinden hukukun ve demokrasinin ilkelerinin cik cik lerden ibaret olduğunu dayatan RTE'nin ve saz arkadaşlarının hala ne olduğunu anlaşılmamış. Bilmiyorum sizlere ne cik cikler vaad edilmiş ama açın gözlerinizi de etrafınıza bir bakın. Büyük puntolara değil.

C.C. yazdıklarına teşekkür ettiysem yazdıklarını onadığım anlamaında algılama sakın. Okuduğumu belitmek için o butonu kullandım.

Diyorsun ki CHP ortaya atılan yemin peşinden gitti kendi gündemini yaratmadı. Bunun farkındasın. Farkında olan birisi olarak ne yaptın bu güne kadar diye de sormak isterim.

23 Nisan'da koltuğuna oturttuğu çocuğa "şimdi sen başbakansın. İster asar ister kesersin" diyen birinin demokrasi için var güçle çalıştığına inanılıyorsa eğer... tartışmak yersizdir.

Dağılın... Şov bitmiştir.

Basakca isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
9 Üyemiz Basakca'in Mesajına Teşekkür Etti.