Tekil Mesaj gösterimi
Eski 10.10.13, 00:07   #3
Inatci
» İsyankar Zır Deli «

Inatci - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 126
Ettiği Teşekkür: 8542
Aldığı Teşekkür: 13093
Rep Derecesi : Inatci işlenmemiş cevherInatci işlenmemiş cevherInatci işlenmemiş cevherInatci işlenmemiş cevherInatci işlenmemiş cevherInatci işlenmemiş cevherInatci işlenmemiş cevherInatci işlenmemiş cevherInatci işlenmemiş cevherInatci işlenmemiş cevherInatci işlenmemiş cevher
Ruh Halim: Meskul
Standart Cevap: Tayyip Marka Reformlar!.. | Mehmet Türker

Karanlık tablolara bakmaktan içim yoruldu artık.Cehaltin gözü çıksında çıkmıyor daha çok cehalet getiriliyor Kalmalar kaldırılıyor düz liseler zaten kaldırıldı imam hatip okumak istemeyen açık liseye yönlendiriliyor iyide açık lisede ne öğrenebilir! hiç bir şey sonuçta düşünmek yok okumak yok diploma çok.İmamhatipte kolay değil baştan sona ezber,Kur'anı Kerim'i ezberle,Hadis ezberle,fıkıh bil kısaca öyle ezbere gitki sorgulamayı unut düşünmeyi unut ne söylenirse Hu Allah de amin de yeter .

Bizim bir öğretmen arkadaş vardı anlatıyor AKP li bir hocayı arabaya bindirmiş yolda da Ozan Arif'i dinletiyor o arkadaş AKP li olan diğer arkadaşta sürekli amin diyormuş.Bu arada unutmadan söylemek isterim o amin diyen öğretmen bir yerlerde milli eğitim müdür vekilliği bile yaptı ehh eğitimde bu çıkarsa gerisini konuşmasak ta olur
Reformmuş, gericiliğin adı reform oldu ya yanıyorum ona yanıyorum ben