Konu: Siz!!
Tekil Mesaj gösterimi
Eski 10.10.13, 02:03   #3
Kartal
Müdavim

Kartal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 1414
Ettiği Teşekkür: 17569
Aldığı Teşekkür: 24297
Rep Derecesi : Kartal şöhret ötesinde bir itibarı vardırKartal şöhret ötesinde bir itibarı vardırKartal şöhret ötesinde bir itibarı vardırKartal şöhret ötesinde bir itibarı vardırKartal şöhret ötesinde bir itibarı vardırKartal şöhret ötesinde bir itibarı vardırKartal şöhret ötesinde bir itibarı vardırKartal şöhret ötesinde bir itibarı vardırKartal şöhret ötesinde bir itibarı vardırKartal şöhret ötesinde bir itibarı vardırKartal şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: none
Standart Cevap: Siz!!

AK Parti Genel Başkanı ve Başbakan Recep Tayyip Erdoğan AK Parti Genişletilmiş İl Başkanları Toplantısı'nda konuştu.

20 Eylül 2013

Erdoğan şunları söyledi;
"Biz bugüne kadar olduğu gibi bundan sonra da asla seçim ekonomisine tenezzül etmeyeceğiz. Benim milletim bir paket makarnaya, bir kilo pirince oyunu satmayacak kadar onurlu ve gururludur.

Devlet eliyle seçim propagandası
https://www.facebook.com/video/video...18213061704472

Bu videoda gerçekten ihtiyacı olmuş olanlarda vardır ama yöntem bu olmamalı!
Hele videonun sonundaki açıklama dahada vahim.
Yalan dinimizde günah değilmi? Oysaki kampanya başındaki bayan, hayır işi yapıp fitre, zekat veriyoruz diyor!! Zekat verilirken ad soyad alınırmı? bir kağıda yazılırmı? Hayır işi kayıt ile yapılırmı? Gelde iyiniyet ara şimdi!
Bu insanları bu şekilde yardıma muhtaç bırakanlar utanması lazım ama bundan bile menfaat elde etmeye çalışılıyor, gerçekten üzüldüm.
Hani zengileşiyorduk? Kişi başı milli gelirimiz artmıştı? bu muhtaçlar hangi ülkede yaşıyorlar?
Kartal isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
9 Üyemiz Kartal'in Mesajına Teşekkür Etti.