Konu: Siz!!
Tekil Mesaj gösterimi
Eski 10.10.13, 03:11   #12
Aristo
Müdavim

Aristo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 986
Ettiği Teşekkür: 46010
Aldığı Teşekkür: 39574
Rep Derecesi : Aristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: Huzurlu
Standart Cevap: Siz!!

Bu artık ''orantısız zeka'' nında ilerisine ulaşmayı başaran ''geri zeka'' kendilerini ABD için vazgeçilmez sanıyor...

Ben bunu daha öncede yazmıştım...

Amerika tek bir partiye oynamaz...

O, her kartının yedeklerini ayarlar...

Tek plan yapıp ona makum kalmaz tek başına;

a, b, c planlarını yapar...

AKzekasızlık, sanıyor ki, Amerika' ya ne kadar uşaklık yaparlarsa Amerika o kadar kendilerine muhtaç olacak...

Halbu ki hiç de öyle değil...

Kafa olsa da anlasa;

göz olsa da görse...

Yok ama...

Yok işte!

Halbu ki tarihin çöp sepetine ya da tuvaletlerin deliğine baksalar, görecekler oralar hep Amerika' nın kullanıp kullanıp kıçına tekmeyi vurduklarıyla dolu...

O yüzden Amerika ve siyonizm asla bu AKP' nin tüm muhalefeti yok edip, kendini tek seçenek olarak çıkarmasına seyirci kalmayacaktır. Çünkü bilir Amerika ki, tek AKP' ye kalırsa, o AKP işine gelmediğinde Amerika' ya epey bir azap çektirir... Ama Amerika' da bilir bunu, dedim ya...

İşte ılımlı islam ya da arap baharı...

Ne zaman ki Mursi kendini alternatifsiz bırakmaya başladı, onu getiren ABD onu süpürdü deliğe...

İşte Tunus...

Tunus' da iktidarda olan islamcılar derslerini aldılar ve daha geçen hafta geri adım atmaya başladılar... İktidarı layıklarla paylaşacaklarmış...

Ama Tayyip anlamadı hala...

O anlayacak ama aynı efendilerinin sözüyle ''deliğe süpürüldüğünde anlayacak''

''Foşşş'' diye bir ses duyacağız, o kadar...

Aslında bu ''geri zeka'' cehennemin dibini çoktan boylaması gereken Amerika yı o ''geri zekası'' ile yaşatıyor...

Akıllarında 3 kuruşluk aklılları olsa, Amerika bu coğrafyanın petrol kuyularına çoktan gömülmüştü...

Ama kendi kuyusunu kazıp petrol çıkarmayı beceremeyen ''islamic'' geri zeka...

Yüzde 80' i Amerika'ya verip, yüzde 20' ye tav olan mahlukatttt......