Konu: Siz!!
Tekil Mesaj gösterimi
Eski 10.10.13, 14:45   #17
C.Cienfuegos
Uzman Üye

C.Cienfuegos - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 95
Ettiği Teşekkür: 1191
Aldığı Teşekkür: 5226
Rep Derecesi : C.Cienfuegos muhteşem bir gelişmedeC.Cienfuegos muhteşem bir gelişmedeC.Cienfuegos muhteşem bir gelişmedeC.Cienfuegos muhteşem bir gelişmedeC.Cienfuegos muhteşem bir gelişmedeC.Cienfuegos muhteşem bir gelişmedeC.Cienfuegos muhteşem bir gelişmedeC.Cienfuegos muhteşem bir gelişmedeC.Cienfuegos muhteşem bir gelişmedeC.Cienfuegos muhteşem bir gelişmedeC.Cienfuegos muhteşem bir gelişmede
Ruh Halim: Cap Canli
Standart Cevap: Siz!!

RTE'nın taktiğidir bu.
İlahiyat fakültesi profesörlerine, dinde türban var mı sorusunu soralım deseydi tepkilerin
böyle olmayacağını iyi biliyordu, bilinçli olarak ulema dediki tepki çeksin, başkasından duysanız karşı çıkmayacağınız bir söze tepki verin.

Konuya dönecek olursak, herkesi din tüccarı ilan eden, samimiyet ölçer ile gezermiş gibi konuşan konu sahibine sorumu yineliyorum, dini kimden öğreneceğiz, kimin görüşüne göre yaşacağız?
Dini bilgisi olan bir ateist olarak soruyorum hangi insan dini yaşama şekline ne gerekçe ile karışabilir?

Not: İmla düzeltildi.

"Tanrım, artık bir ateist olduğum için beni bağışla , ama Nietzsche'yi okudun mu?"

John Fante
C.Cienfuegos isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla