Tekil Mesaj gösterimi
Eski 11.10.13, 05:34   #23
Insanlikarayan
. . . . Gurbet Ellerde . . . .

Insanlikarayan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 292
Ettiği Teşekkür: 131045
Aldığı Teşekkür: 42519
Rep Derecesi : Insanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: none
Insanlikarayan - MSN üzeri Mesaj gönder
Standart Cevap: Merhaba (Ordanburdan)

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi ordanburdan Mesajı göster
Hoşbuldum hepinize çok teşekkür ederim, doğrusu bu kadar cevap geleceğini tahmin etmiyordum şaşırdım Sağ olun var olunuz Ordanburdanşurdanöteden beriden geldik, şaka bi yana aranıza Konya'dan katılıyorum Mevlana diyarından selamlar
Hih tamam iste, "bir tane daha" Tencereli Tavali, Konyaliymis Havali.

E Artik kendinide bulmus oldun bak, Tencereni ve Tavani bile eline verdik.

Sadece Meydanda su AKP zamani, Tencere ve Tavani fazla gösterme, artik Mahkeme kararlarinida otomatiklestirip, Komsuna sikayet ettiriyorlarmis.

Alıntı:
doğrusu bu kadar cevap geleceğini tahmin etmiyordum şaşırdım
O hoo buna sasirirsan, daha birsey görmedinki, söyle oturda yaslan bakalim, anlat havadan, sudan, kendinden.

Türkiyede yasamasa bile!.

Ne Mutlu Türk'üm Diyebilene!.

Çetin Düşlü.
Insanlikarayan Şu Anda Forumda.   Alıntı ile Cevapla
Insanlikarayan'in Mesajına Teşekkür Etti