Tekil Mesaj gösterimi
Eski 11.10.13, 11:56   #10
Insanlikarayan
. . . . Gurbet Ellerde . . . .

Insanlikarayan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 294
Ettiği Teşekkür: 131115
Aldığı Teşekkür: 42543
Rep Derecesi : Insanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: none
Insanlikarayan - MSN üzeri Mesaj gönder
Standart Cevap: Lüks gökdelende asansörü unuttular

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi ReaL Mesajı göster
Ben de gerçek olduğuna inanmıyorum, doğru olması da imkansız..

Gecekondu değil ki bu..

Gercek olmasi maalesef cok, Alman Medyasindada 8´inci ayda yerini bulmustu.

Simdiye kadar binanin sadece 35%´i satilmis veya kiraciyla doldurulmus olsada, simdilik asansör olmayan bölümler icin, Kiracilarin Barikat´a cikacaklari beklenmiyor.

Son zamanda, Fiyatindan bayagi asagida satilmak üzere hazirliklar var.

Birinci Mütahitte, Projeden geri cekildigi icin, Binanin son 8 Katinda olan Baglantilarin nasil yapilacagi tam kesinlesmemis, bu durumda son 8 Kati daha bitmis durumda degil.

Kaynak

Bana sorarsaniz, zaten Ispanyanin betonlasmis Sahillerinden bir Skandal daha.

Seneler evvel baslayan Sahillerin Betonlasmasinla el alan gelismede, Turistlerinde kalitesi düsmeye baslayip, Cogunlukla Sirt cantalarinla gelen Turistler yüzünden Sahillerinde bile sringalar cogalmaya baslamisti.

Bunu simdi ben cikarmadin, Yerli bir Ispanyol Ispanyaya gittiginde, Sahillerde tespit ettikleriydi!.

Bu durum 90´li senelerinde cogalmaya basladiginda, turistler ispanyaya gideceklerine, Cogunlukla Türkiye kaymaya baslamislardi.

Bundan kismetini alan Türkiye, bu baskinin altinda, Sahillerini Betonlastirmaya baslamisti.

Buradan Türkiyeye giden Turistler sadece Sahilde tabiki pismeyi beklemeyip, Türkiyenin Tarihi eserlerinide gezme amacli Türkiyeye akin etmekteler.

Bunu burada hesaba alip, Tabiata uygun Hoteller yapipta, sahillerimizi icine etmeseler, iyi ederler bu durumda.

Sahillerin tabiki Betonlasmasinla ele alinan projenin icine, Tatli su Plajlari yapilarak, bunlarin su Ihtiyaclarini Acilmis olan Kuyulardan yaptiklari icin, Su arindirma tesisine fazla önem verilmedigide göze alinmasi lazim.

En azindan kendim Türkiyede 1998´de "Kizkalesi", Mersin Silifke arasi sahit olabildim.

Acaba simdilik arindirma teskilatlarinin, ne alemde oldugunda haberim yok.

Türkiyede yasamasa bile!.

Ne Mutlu Türk'üm Diyebilene!.

Çetin Düşlü.
Insanlikarayan Şu Anda Forumda.   Alıntı ile Cevapla