Tekil Mesaj gösterimi
Eski 11.10.13, 13:58   #14
Insanlikarayan
. . . . Gurbet Ellerde . . . .

Insanlikarayan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 292
Ettiği Teşekkür: 131060
Aldığı Teşekkür: 42519
Rep Derecesi : Insanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: none
Insanlikarayan - MSN üzeri Mesaj gönder
Standart Cevap: Merhaba (GZTCİ)

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi Rahmi Mesajı göster
Evet... Doğru tahmin etmişsiniz... Ancak o kullanıcı adını yönetimden değiştirmemi istediler!.. Nedenini bilmiyorum!.. Kabul ettim ben de!.. İlginiz için teşekkür ederim..

Simdi Ikinci bir problemle karsi karsiya bulunuyoruz ama.

Linkini koydugum sayfada 63 Dogumlu olarak belirtiliyor, burada aciklik getirebilirmisiniz?.

Benimde haberim var, O tarihlerde Muhtarliklarda problemlerle burun buruna geliniyordu ama, artik O Problemlerin cogu kisaltilmis durumda.

50 yasta fena birsey degil demek istiyorum burada, nede olsa iki sene sonra, bende orada olacagim.

Türkiyede yasamasa bile!.

Ne Mutlu Türk'üm Diyebilene!.

Çetin Düşlü.
Insanlikarayan Şu Anda Forumda.   Alıntı ile Cevapla
7 Üyemiz Insanlikarayan'in Mesajına Teşekkür Etti.