Tekil Mesaj gösterimi
Eski 11.10.13, 18:37   #23
ReaL
Deniz Sevengillerden

ReaL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 2602
Ettiği Teşekkür: 161542
Aldığı Teşekkür: 177615
Rep Derecesi : ReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: Arastirmaci
Standart Cevap: Anadil Dedikleri Bu İşte

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi C.Cienfuegos Mesajı göster
Batılı Türk'ler yakın tarihi öğrenmeli.
Böyle bir tabiri de ilk kez senden duyuyorum..

Benim yazımı alıntı yapmayarak bu cümleyi kullansan, Batı Trakya bölgesindeki Türkler olarak anlayacağım da, ben en az 400 senedir İzmirliyim..

Batılı Türkler ne alaka?

Sana atven yazılanlara yanıt vermeyip, ayrı bir laf söyleyip, bize adeta işkence yapıyorsun.. Delinin attığı taşı onca akıllı çıkarmak zorunda değil...

Burası forum. Forum nedir bilirsin. Yazılanları muhatap alıp yazarsan, karşı yanıt illaki gelir.. Yanıtlarına verilen yazılara da yanıt vermek durumundasın.!

Cin olmadan şeytan çarpmaya benziyor senin yaptığın. Ama bir daha izin vermem, bilesin. Ya yazılanlara yanıt verirsin, ya da hiç görüşlerini belirtme..

İnsanları aptal yerine koymak ayıptır..

Tüm katılımcı arkadaşların okumasını rica ediyorum... Lütfen Tıklayınız..
* * *
ReaL Şu Anda Forumda.   Alıntı ile Cevapla
6 Üyemiz ReaL'in Mesajına Teşekkür Etti.