Tekil Mesaj gösterimi
Eski 11.10.13, 19:02   #31
ReaL
Deniz Sevengillerden

ReaL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 2602
Ettiği Teşekkür: 161519
Aldığı Teşekkür: 177613
Rep Derecesi : ReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: Arastirmaci
Standart Cevap: Anadil Dedikleri Bu İşte

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi C.Cienfuegos Mesajı göster
Oturup, yazabildiğim en sakin cevabı yazıyorum gelip siliyorsun bu nasıl bir saygısızlıktır?
Yıllarca moderatörlük yaptım, yeri geldi adam bana küfretti, sadece küfrü silmekle yetindim, mesajına dokunmadım, ceza bile vermedim
çünkü ceza verecek olsam, adamın bunu adaletsizlik olarak yorumlayacağını biliyordum.
Belki de bu yüzden bana yaptığın her uyarıyı farklı algılıyorum.
Şuan benim gözümde senin yaptığının anlamını görebiliyor musun?
İfade özgürlüğümün olmadığı bu forumda daha fazla kalmanın anlamı yok. Beni banlarsan ve ya silersen sevinirim.

Beni istediğin gibi görebilirsin.. Bu senin bileceğin bir şey.. Kendi yaptığın saygısızlıkları görmeyip, senin bu saygısızlığını bertaraf etmeye çalışanları saygısızlık ile suçla.. Ne ala ne memleket..

Forum adabı diye bir davranışı da bilmen lazım.. Bu forum senin o söylemek istediğin saçma sapan forumlara da benzemez. Benzemediğini de biliyorsun. Zaten biz de benzemek de istemiyoruz.!

İster kalırsın, ister gidersin.. Bak bu da senin bileceğin bir davranış. Defaler kere uyarıldın, bir keresinde Yönetici arkadaşlar tarafından yasaklandın.. Yasağını ben kefil olarak kaldırdım..

Hatalı olan benmişim demek ki..

Tekrar ediyorum, forum adabına uymayan, kurallara uymayan zaten burada barınamaz.. Bu forum kimsenin babasının malı değil.. Ben bile benim forumum diyemiyorum, ki onca emeğim varken..

Kurallara uymak şartıyla burada herkes eşit. Evet o kadar da demokrat değiliz, zaten bunu söylüyoruz da..

Tüm katılımcı arkadaşların okumasını rica ediyorum... Lütfen Tıklayınız..
* * *
ReaL isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
4 Üyemiz ReaL'in Mesajına Teşekkür Etti.